Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

№100

(8.07.2001 р.)

Слава Ісусу Христу!

Почну з великої подяки Господу нашому Ісусу Христу і  Миколі Володимировичу. Хай береже Вас Господь і Ви ще багато добра  зробите людям. Я прийшла до Миколи Володимировича у грудні 2000 року, не прийшла, а  майже приповзла. Я висохла, як таранька, болі по  всьому тілу, почуття скованості, і приступи були майже кожного вечора з 18.00 до 12.00 приблизно. Загроза паралічу.  Аналізи всі були прекрасні.  У вересні 2000 року, лікарі сказали, що  я симулянт. Навіть Микола Володимирович не дуже хотів мене лікувати, бо я могла зіпсувати йому репутацію. Але я, знаючи по словах однієї жінки  з Стрия, що тільки Микола Володимирович мене допоможе, настояла і не вимагала ніяких гарантій.  Просто я була впевнена у роботі Миколи Володимировича. Лікарі поставили діагноз «Склеродермія» і  без нічого дали 2 групу на 2 роки. Після першого прийому я вже посвітліла. А через декілька прийомів, моя мама, ахала, що Микола Володимирович має Божественну силу. Бо вона вже плакала по ночах, що я помру. Після того, як Микола Володимирович мене закрив, я перехворіла всіма хворобами, якими хворіла ще до того. Це був відкуп від смерті. Але з кожним днем мені ставало  по чуть- чуть  легше. Ще перед паскою я була така хвора, що не могла 50-100 м. пройти  до лікарні. Лікарі кажуть, що моя хвороба не виліковна. А я відчувала, що маю повністю вилікуватися. Я поправилася, дістала апетит,  чоловік краще став до мене відноситися.

А ось чудо! Де я не піду мені везе, мене всюди відкриті двері. Мені допомагають добрі люди. Я це порівнюю з минулим роком, як мені не везло ніде.

Дай Боже міцного здоров’я, щастя Миколі Володимировичу  моєму рятівнику. І не тільки!

У дочки не було 2 роки менструації, ще дівчинка 18 років. Просто пропала менструація у 16 років. Були сильні запори, не працював кишечник.

Все владналося, моя дочка здорова!

Я дуже Вам вдячна! Допомагайте людям, а ми будемо за Вас молитися!

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

 

Комментирование закрыто.