Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

№46

Мене звати Наталя (17років). Останні 4 роки мене переслідували невдачі, біди, життя було просто нестерпним. Я часто хворіла, дуже погано спала (вночі мене мучили кошмари), дуже сильно похудала, тому що не мала абсолютно апетиту. Бували такі випадки, коли мені просто не хотілося жити, не могла ходити в церкву, тому що якась сила мене туди не пускала.

І тоді я звернулася до п. Миколи. Під час перших двох сеансів я майже нічого особливого не відчувала, окрім деякої слабкості і незначної болі в голові. Але під час 3-го сеансу – проведення обряду «Екзорцизму» мені дуже сильно потемніло в очах, було таке враження ніби настала ніч, але після закінчення обряду в кімнаті знову стало світло. Ввечері в цей же день у мене піднялася дуже висока температура до 40°, ніякі таблетки мені не допомагали. Вранці я не могла встати з ліжка, мене страшенно боліло все тіло, спина, руки, я не могла встати на ноги, не могла ні сидіти, ні лежати, ні спати. Я подзвонила до п. Миколи і він сказав мені випити і вмитися водою, яку він дав мені і не приймати ніяких ліків. Коли я все це зробила, то через деякий час заснула міцним сном, десь приблизно на 2 години і проснулася зовсім іншою людиною. Мене абсолютно нічого не боліло, не було температури і саме головне мене нічого не тривожило на душі. І з цього дня я зовсім по-іншому стала дивитися на життя: я стала веселішою, для мене з’явилася якась ціль в житті і всі мої справи пішли на покращення.

Я дуже вдячна п. Миколі за те, що він витягнув мене з такої страшної депресії і дай йому Боже здоров’я і многая літа, щоб він і далі міг допомагати людям, які цього потребують.

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

 

Комментирование закрыто.