Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

№75

Мене звати Віра, я звернулася до  п. Миколи  Володимировича разом з свою дочкою Тетянкою. З 1996 р. нашу сім’ю почали переслідувати всякі негаразди і біди. Я втратила чоловіка, розрахувалася з роботи , в 1996 р. померла мама на станції від серця, в 1998 помер батько від раптової операції на серці, і лишилися тільки я і донька. Здоров’я раптово підірвалося і в мене і в неї. Нічого не хотілося. Я розуміла, що потрібно находити сили, щось робити, щоб вижити, бо ж в мене є дитина. Але, як тільки вдавалося заробити гроші, так треба було срочно тратити їх на ліки. Дочка почала часто хворіти, як не те, то ще щось. Ходила з нею і до бабок зливати віск, якийсь час помагало,  може тиждень, потім знову ще гірше. Почалися капітальні зриви і стреси. Хлопець її раптово оженився, навіть не повідомив дочку про це. Цього літа вона пережила операцію після якої,  дуже довго відходили.  Коли ми звернулися до п. Миколи, тоді ми обоє прийшли ледве «теплі», як в тумані  була свідомість моєї дочки. Я вже дуже стала боятися за неї, температуру вона  вона міряла що 5 хв.  Після перших сеансів, я помітила, що дочка не згадує про термометр.  Далі, ми відчували і бачили зміни і в здорові і в житті. Слава Богу!

Ми віримо і надіємося, що п. Микола  Володимирович, надалі нам допоможе з Божою силою і ласкою. Дай  Бог і нам і пану Миколі і всім людям  доброго здоров’я і щастя!

З повагою і любов’ю Віра і Тетянка!

9.12.99 р. На душі стало спокійно,  хочеться жити, у квартирі в нас  людей,  почути сміх – це ж я і Тетянка. І хто б міг зараз повірити, що буквально пару місяців назад було з нами.

Я зробила в квартирі ремонт, Тетянка здала сесію і навіть достроково слідуючу.  Друзі за неї зараз згадали,  навіть ті які поїхали за кордон. Багато змін, але я всіх їх не можу описати. Це хіба мені приходити кожен день і описувати. Тому я звертаюсь до людей, які ще не знають чи звертатися  чи звертатися до п. Миколи, чи ні – змініть своє життя на краще!

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

 

Комментирование закрыто.