Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

№82

17.07.2000 року

Зоряна 28 років

До п. Миколи я звернулась вперше майже  два роки тому, прочитавши оголошення в газеті. На той час в мене був дуже важкий стан. Таке враження, як би я була в «бетонному мішку», за щоб не бралася нічого не виходило, відносини з оточуючими не складалися. Я вважала себе сильною, але своїми силами я з цього вибратися не могла. Тому і звернулася до Миколи Володимировича, хоча і на великий успіх не сподівалася. Я тоді вже нінащо не сподівалася, все мене чіпляло і дратувало, терзали безпідставні страхи, переслідували раптові незрозумілі хвороби.

На сьогоднішній день я вже точно не пам’ятаю своїх відчуттів на першому сеансі,  але добре      пам’ятаю що щось відчувала, хоча до того коли мені всякі знахарі і цілителі виливали віск чи викачували яйце я нічого не відчувала.

Після другого сеансу з мене ніби зняли це «бетонний мішок», стало легше дихати, появилася надія, минулося почуття безвихіддя.

На третьому сеансі ( під час його проведення) я майже нічого не відчувала, але після нього за кілька годин мені стало так погано, що я відчувала, що до ранку я не доживу. Мене охопив безпідставний дикий жах, душили сльози, хотілося кричати серед вулиці на весь голос, та інші подібні жахи.  Я почала молитися і цей жах по трохи зменшувався. Але після цього я припинила лікування. Хоча перед тим читала «книгу відгуків». Знала що щось таке можливе після «екзорцизму», але в той час все вилетіло з голови. Та пройшло майже 2 роки і я знов наважилася звернутися до Миколи Володимировича, адже проблеми мої не зникли, можливо навіть посилилися останнім часом.

За ці 2 роки я зауважила, не зважаючи на те що я пройшла  лише три сеанси, що моє життя покращилося, не переслідували так рясно невдачі, знайшла улюблену роботу та ін..  Лише останніх 3-4 місяці я знову відчула цей «бетонний мішок»  і тому знову наважилася звернутися до п. Миколи.

Цього разу я пройшла всі сеанси. Особливо з острахом очікувала сеанс «екзорцизму». Але на диво все пройшло легко і без болісно. Лише було відчуття, що тіло налилося важкістю та було важко дихати, ніби піднімалася на гору. Ці відчуття зникли через 15-20  хвилин. І більше незручностей і дискомфорту я не відчувала.

Наступні сеанси пройшли так само і після того я відчула полегшення.

До того я вже не могла дивитися на себе в дзеркало – страшна, якась розтріпана, шкіра як 70 річної бабці, очі потухлі.

Вже після  сеансу я змінилася зовнішньо, очі засвітилися, шкіра помолодшала на очах, мені самій в це було важко повірити.

Сьогодні я вірю, що в мене буде все добре. «Бетонний мішок» в минулому.

Щира вдячність Миколі Володимировичу за те добро, яке він приносить людям і зокрема мені.

Зичу доброго і міцного здоров’я, сил і щастя п. Миколі. Радості в його житті.

P.S. Хочу звернутися ще раз до пацієнтів Миколи Володимировича, які будуть читати ці рядки: не залишайте зцілення на півдорозі. Навіть, якщо ви будете відчувати Фізичний та душевний біль під час, чи після сеансів. Це тільки подовжить час вашого одужання. Як це сталося зі мною. Я могла ще 2 роки тому позбутися своїх проблем.

З повагою Зоряна

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

Прохання

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

 

Комментирование закрыто.