Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

№93

17 січня 2001 року

Якщо ви прийшли сюди, то знайте що це Вас Бог привів сюди направив. 2 роки тому я з чоловіком та дочкою пережили велику трагедію. Тяжкою ворожбою від нас дівчина забрала сина, саме дороге що в нас було, а на нас послали хвороби та невдачі. За 2 роки ми усі перехворіли і  з чоловіком не раз були на краю смерті. Душевна травма була така важка, що не хотілося жити. Життя не мало ніякого смислу, хіба лишалося молитися і чекати з дня на день смерті. Після 7 прийнятих сеансів лікування у п. Миколи я з чоловіком відчули ніби камінь спав з нашої душі. Легше ходити і дихати, а основне хочеться жити. І я вірю, що після очищення нашої квартири, повернеться і син, бо з його голови відстануть та чорна хмара біди, яку насунили на нього. Молю  Бога, щоб послав здоров’я пану Миколі, бо він рятує людей від зла, якого зараз на нашій землі розвелося дуже багато.

З повагою Ангеліна м. Моршин

Продовження

30 січня 2001року.

Ось прийшов час, мені в усьому стало краще і в здоров’ї і в житті. А ось тим людям,, що мені робили зло, прийшов час заплатити за все. Одночасно  і в мого першого чоловіка і в його сестри опухло пів голови, причім  однаково в обох, і лікарі не можуть допомогти. Сестру обікрали і раптово помирає син. Я не бажала зла їм, але за все що робить людина в житті треба відповідати.

Господи пошли здоров’я Миколі Володимировичу за його добро, що він робить людям і дій йому ще більшу силу його розуму і його золотим рукам

Продовження

13 лютого 2001 року

Я дуже вдячна Миколі Володимировичу за те що він не тільки допоміг мені, а і навчив мене правильно жити, я здається наново народилася на світ, мені стало легше переносити любі трудності, покращало  моє здоров’я, не болить голова. Бажаю п. Миколі здоров’я і нехай через багато-багато років він буде задоволений своїми дітьми, які будуть любити його.

З повагою Ангеліна

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

Прохання

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

 

Комментирование закрыто.