Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Газета “Високий замок” 26.07.2003 “Чи можна перевербувати відьму”

Люди вважали їх чарівниками – вміли-бо ці служителі дохристиянських культів лікувати всі хвороби людські, знахарювали, маючи потужні знання, допомагали виживати простому люду. Та з приходом християнства на Русь члени ордену волхвів, прагнучи зберегти старовинні знання, розпорошилися по поліських і карпатських лісах. Там, у своїх скитах, вони продовжували займатися чаклунською наукою, а люди все одно шукали їх, коли треба було вилікувати хворобу. І чаклуни зцілювали…

Полювання через дзеркало

Як не дивно, історична місія волхвів не вичерпалася й досі. У нашому комп’ютеризованому світі вони мають свою непомітну, але потужну нішу. В Україні езотеричні знання волхвів, яким понад десять тисяч років, має орден чаклунів-екзорцистів Київської Русі. Ці сучасні волхви зберігають у своїй пам’яті приклади могутності і мудрості старовинних знань. Про деякі з них кореспонденту “ВЗ” розповів магістр ордену, член Міжнародної асоціації народних зцілителів Микола Вишинський. Прадавні мисливці, наприклад, не ходили на полювання, натомість члени вищої касти жерців сідали біля спеціальних дзеркал і починали читати молитви і закляття, викликаючи появу дичини у дзеркалі. Потім за допомогою закляття здобич присипляли і, користуючись власною системою навігації, орієнтували мисливців, як її знайти.

Микола Вишинський переконаний, що 95% усіх людських захворювань швидко виліковуються, якщо з людини зняти пристріт. Найважчі види вроків можна зняти навіть дистанційно, за допомогою телефону. Що таке пристріт, вроки, пороби? Зурочити людину зі слабким біополем і слабким характером може будь-яка людина з більш сильним біополем, наприклад, позаздривши або просто косо подивившись. Що вже казати про спеціалістів цієї чорної справи – відьом?

Відьма ніколи
не «перевиховається»

Магістр погодився привідкрити завісу таємничості над своїм ремеслом. Щоб зурочити людину, відьма за допомогою заклять підневолює душу померлої людини. Потім скеровує душу у той дім, де треба звести людей, наказуючи або забрати їх з собою в могилу, або зурочити бізнес чи підприємство. Такий “промисел” поширений у Києві, Москві – сучасні відьми там завжди мають багато замовлень і заробляють цим гроші. Душа померлого не здобуде вічного спокою, доки не виконає відьомського завдання, накликає біду, у жертви починаються негаразди, хвороби, зубожіння…

Відьма мусить наводити пристріт, є серед них такі, що ходять по вулицях і шукають собі жертву, енергетично “підгодовуючись” від цього. Марно сподіватися, що можна “перевиховати” відьму – зазвичай злі чаклунки не хочуть змінювати свого життя, вони злі на весь світ… Випадки, коли відьма сама просить позбавити її чорного ремесла, поодинокі, але трапляються. Було таке і в практиці Миколи Вишинського. Адже відьмою можна стати й несвідомо. Коли помирає стара відьма, вона в будь-який спосіб хоче передати свої знання. І якщо в цей час її онучка, незаміжня дівчина, підійде до бабусі, то також одразу стає відьмою. Але ця дівчина не винна, їй треба звернутися до екзорциста, щоб він вигнав з неї диявола. Це тяжкі страждання – людина б’ється в конвульсіях, у неї йде піна з рота, вона кричить… Лікуючи зурочену людину, екзорцист протягом дев’ятиденного курсу забирає у відьми код сили, а за допомогою спеціального обряду звільняє душу померлої людини, і вона заспокоюється.

«Барабашка» живе
і процвітає

“Найулюбленіший” з випадків магістра – полтергейст. Це справжня робота для посвяченого. Якщо у хаті завівся “барабашка”, він гримає-калатає-стукає вночі, включає холодильники-телевізори… Але ці дикі речі – цілком реальні факти, з якими мало не щодня стикається чаклун-екзорцист. Був у його практиці один складний випадок: двадцятирічну дівчину щоночі щось душило, вона відчувала, що її ґвалтує якась незрозуміла істота, згодом її спідня білизна почала зникати з хати і з’являтися на цвинтарі – розірвана і закривавлена. А ще в однієї пацієнтки завелася в хаті “мушка”. Маленькі хробачки з’являлися всюди – в холодильнику, у шафах, навіть у закритому тюбику зубної пасти! І зникла ця “мушка” тільки після спеціальних обрядів очищення, які проводяться за допомогою стародавніх молитов.

Вклонитися травичці

Нетрадиційна медицина також використовує у лікуванні людей дієтологію, натуропатію, астрологічні знання, трави… “Мені колись доводилося шукати один корінь, який має таку велику життєдайну силу, що женьшень перед ним “відпочиває”, – пригадує Микола Вишинський. Збираючи лікарські рослини, треба знати, що промовити до кожної травинки, як до неї стати, якого місяця, часу доби і за якої погоди її збирати. Рослину треба обов’язково попросити, щоб вона дозволила себе зібрати. Є така травичка, яку збирають лише протягом трьох годин три дні на рік. Якщо в цей час падає дощ, значить, Господь Бог не дав її зібрати. Відтак не вдасться зробити ліків з цієї трави, а значить, пацієнтові сам Бог велів чекати на лікування до наступного сприятливого моменту. Однак сучасні чаклуни на те й сучасні, щоб використовувати найновіші наукові досягнення. Магістр Микола Вишинський, наприклад, завжди вимагає, щоб пацієнт пройшов УЗД, здав аналізи. Якщо не допомагає традиційна медицина, підключається нетрадиційна. Рецепти, які дійсно допомагають, – за сімома таємними печатями, і розповсюджувати їх категорично заборонено. Навіть хворому не бажано розповідати рецепт своїм рідним, бо потім їх дофантазовують, змінюють складники і практично за рік сила рецепта втрачається.

Для консультації з Миколою Вишинським звертатися за телефонами:

+38 067 67 245 06

+38 095 643 63 72

+38 093 236 11 17

Поради від Миколи Вишинського

Не переходьте через перехрестя, обходьте їх. Зазвичай саме на перехресті трьох-чотирьох доріг відьми вершать свою чорну справу, кидають усяку гидоту. Не займайтеся “приворотами”. Дівчата, бажаючи привернути хлопця, дуже часто знаходять якісь тексти приворотів, а це дуже негативно впливає на цього хлопця. Не користуйтеся жодною “мертвою землею”, “мертвою водою”. В народі поширені різного роду “поради” – взяти землі на цвинтарі, підсипати її чоловікові на простирадло, щоб не гуляв. Але цим ви тільки накличете біду на свій рід, дітей. Не носіть з собою пута небіжчика – клапті тканини, якими мерцю зв’язують руки-ноги. “Знавці” кажуть, що буде фарт, удача, натомість починаються такі речі, що холодильники літають по хаті. Не переходьте дорогу покійнику (траурній процесії). Якщо людина знехтує цим правилом, на ній одразу виросте “мертва кість”, і жодне хірургічне втручання не допоможе…

Стефан ВОЛОДАРСЬКИЙ

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Записатися На Прийом

Комментирование закрыто.