Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Проведення сеансів екзорцизму

11 лютого 1998 рік

Мене звати Наталя (17 років). Останні 4 роки мене переслідували невдачі, біди, життя було просто нестерпним. Я часто хворіла, дуже погано спала ( вночі мене мучили кошмари), дуже сильно похудала, тому що не мала абсолютно апетиту. Бували такі хвилини, коли мені просто не хотілось жити, не могла ходити в церкву, тому що якась сила мене туди не пускала.

І тоді я звернулась до п. Миколи. Під час перших двох сеансів я майже нічого особливого не відчувала, окрім деякої слабкості і незначної болі в голові. Але під час 3-го сеансу – проведення обряду “екзорцизму” мені дуже сильно потемніло в очах, було таке враження ніби настала ніч, але після закінчення обряду в кімнаті знову стало світло. Ввечері в цей же день у мене піднялася дуже висока температура до 40 градусів, ніякі таблетки мені не допомагали. Вранці я не могла встати з ліжка, мене страшенно боліло все тіло, спина, руки, я не могла встати на ноги, не могла ні сидіти, ні лежати, ні стояти. Я подзвонила до п. Миколи і він сказав мені випити і вмитися водою яку він дав мені і не приймати ніяких ліків. Коли я все це зробила я через деякий час заснула міцним сном десь приблизно на 2 години і проснулася зовсім іншою людиною. Мене абсолютно нічого не боліло, не було температури і саме основне мене нічого не тривожило на душі. І з цього дня я зовсім по іншому стала дивитися на життя : я стала веселішою, для мене з’явилася якась ціль в житті і всі мої справи пішли на покращення. Я дуже вдячна п. Миколі за те що він витягнув мене з такої страшної депресії і дай йому Боже здоров’я і многая літа, щоб він і далі міг допомагати людям, які цього потребують.

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

Прохання

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

 

Комментирование закрыто.