Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Зняття порчі на страх

22 березня 1997 рік

Про пана Миколу я почула від своєї доброї знайомої. Поцікавившись його зцілюванням мені захотілося зустрітися з паном Миколою, через свої хвороби, на перший погляд вони дріб’язкові, але вони мене бентежили. Про першу розмову з п. Миколою, домовилася моя знайома, сказала мені, що завтра ти повинна прийти тоді-то, тоді. В цюж ніч сниться сон, що, я вже у п. Миколи, а квартира його, як церква обшита вишневим оксамитом. Прийшовши до нього на зустріч у його кімнаті, я побачила цей вишневий оксамит і в душі повірила, що п. Микола мені допоможе звільнитися від всього поганого. Це, що сказав мені п. Микола про мене, я це все відчувала на протязі п’яти років, що коїться навколо мене, щось неладне. Після кожного сеансу, я відчувала якусь дію, можу сказати що робота п. Миколи є ефективною. Перед останнім сеансом наснився мені сон, що я із своїх виробів знімала каміння фіоніту, а побачила дуже гарні зелені каміння. Коли, я розповіла п. Миколі свій сон, підтвердилося, що цей зелений камінь, мій камінь зодіаку.

Пан Микола провів сеанс з моєю донькою Ангеліною. Вона всього боялася, мала жахливий страх. Через декілька днів, спостерігаючи за дитиною, я помітила, що вона стала врівноважена, зробила собі розпорядок дня, зацікавилась різними оповіданнями, тобто появилося бажання читати. До сеансу, коли ми просили читати оповідання, у неї наступав сон, тобто прохання візьми почитай, ця просьба для неї звучала, як лягай спати. Я дуже вдячна п. Миколі за допомогу, за його молитви і його сили, які дає йому Господь.

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

 

 

Комментирование закрыто.