Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Стаття в газеті “Аргумент-газета” “Розганяти хмари – елементарно”

Микола ВИШИНСЬКИЙ запросто може розігнати хмари чи зупинити вітер. Ще він звільняє людей від важких і безнадійних видів порчі. Зустрівшись із кореспондентом “АГ”, пан Микола сказав, що розповість про ті знання, які запалили вогонь на Землі й дозволили землянам прожити донині.

-         Пане Миколо, між релігіями світу є щось спільне?

-         Будь-яка релігія – це азбука виживання людей на цій землі. Люди поділяються на раси, які мають свої звичаї, свій тембр голосу. Кожна мова має свою вібрацію, і саме вібрація молитви потрапляє до Бога. У древні часи на слов’янських теренах на полях стояли дерев’яні боввани, що були резонаторами. Людина молилася – і резонатор розганяв хмари, захищав від граду, саранчі. Майже в кожному поселенні мешкала людина, яка могла зупинити навіть землетрус. Зараз я навчаюся в Ордені екзорцистів Київської Русі, який об’єднує не більше 10 магістрів. Я особисто зустрічаюся лише з моїм учителем Яремичем Володимиром Семеновичем. Це незвичайна людина, яка свого часу припинила існування “Білого братства”. Він народився у той самий день і годину, коли помер його дід, який належав до числа старців Ордену. Він займається наукою, а донедавна був радником прем’єр-міністра Анатолія Кінаха. Яремичу – єдиній людині з Ордену – надано право навчати. Я маю право вчити лише своїх дітей.

-         Відколи існує Орден?

-         Ордену екзорцистів Київської Русі  близько 15 тис. років. Усе найкраще з християнства, язичництва й інших релігій зібрано тут. Знання Ордену ретельно зберігаються і не розголошуються. Людина могла прикидатися все життя психічно хворою, глухонімою лише для того, аби зберегти ці знання. Деяким обрядам, які дійшли до нас, мільйон років. Охоронці знань мешкають у Карпатах. Де точно, я не маю права знати.

-         А від кого ці знання отримали люди?

-         Колись існувала планета, на якій жили розумні істоти. Коли планета зазнала краху, вони попросили душу планети Земля, щоб вона прийняла їх. Тоді на Землю потрапили 44 людиноподібні істоти у чорних скафандрах у формі дзвонів і принесли неземні знання.

-         Чи може кожна людина використовувати ці знання?

-         Самі по собі знання є мертвими. Щоб людина могла використовувати їх, вона повинна отримати посвячення – тоді змінюється коливальна частота її душі й фізичного тіла. Щоб знімати важкі види порчі, потрібно бути абсолютно захищеним від негативного впливу.

-         Коли ви відчули покликання?

-         12 років тому я потрапив у важку аварію. Відвернулися друзі, зникли всі гроші, коштовності. Життя практично поставило мене на коліна. На сеансах екстрасенсів я дізнався, що на мене наклали порчу. Вона була поштовхом, адже, як виявилося, в мене дуже сильне біополе. Після того став я учнем Алли Мельник, яка викладає у Київській академії нетрадиційної медицини. Алла Степанівна наполягла, щоб я поїхав учитися до Яремича. Це була школа волхвів.

-         Ви знаєте за що вас обрали?

-         Якщо чесно, то ні. Але Яремич сказав мені, що коли я народився, було визначено, хто продовжуватиме знання. Хочу сказати, що все, чого він мене навчив протягом шести років, я застосував на практиці. При посвяченні мені передали орденську гердану, яку плели старці Ордену, і кожна галузка на ній означає життя, прожите моїми попередниками. Десь близько тисячі років не було людини, якій можна було б передати ці знання, цю гердану. Також дали мені нове ім’я, яке ніхто не повинен знати, окрім жерців.

-         Як ви ставитеся до Церкви?

-         Церква навертає людину до віри. Я сам християнин, а Володимир Яремич є хресним батьком моєї доньки. Я почав ходити до церкви ще тоді, коли мені було лише 4.

-         Що таке Бог у вашому розумінні?

-         Дуже важко одним словом сказати. Я гадаю, що Бог – це те, що дає життя усім людям, усій навколишній природі. Він є у кожному створінні, й було б добре, якби ми ставилися до всього, створеного ним, із пошаною.

-         Якою мовою ви проводите свої обряди?

-         Використовую старослов’янську, українську, російську і мову жерців. Мова жерців – спеціальна мова, яка не розголошується. Заклинання всюди одні й ті ж самі.

-         Чи є недоброзичливці, які намагаються вас усунути?

-         До мене приходила зомбована людина з ножем, яка хотіла вбити мене. Будь-яка людина, яка приходить до мене, має ворога, який чинить їй лихе. Був один чоловік, який 7 тижнів не спав, а через 3 дні став нормальною людиною. Також за 3 дні моєї роботи в однієї жінки майже минули напади астми. Бог лікує, а моє завдання – звернути його увагу на людину.

-         До вас часто звертаються?

-         Щодня. Той, хто наносить порчу, змінює коливальну частоту людини, тому вона і хворіє. Моє завдання – відновити частоту. Але не біоенергетичними чи екстрасенсорними методами. Для цього потрібні зовсім інші знання. У людини, якій зняли порчу, минають 98% хвороб.

-         На Західній Україні багато наводять порчі?

-         Парадоксально, але на наших найнабожніших землях порчі роблять найбільше у Мостиському, Яворівському районах Львівщини, на Закарпатті. Взагалі на Львівщині існують цвинтарні види порчі, чого немає ніде. А все тому, що люди моляться за одне, а роблять зовсім інше.

-         Які поради ви могли би дати читачам “АГ”?

-         Люди повинні знати, що коли вони приходять до якогось травника, треба питати, де і коли він збирав цю траву. Бо є трави, які збираються раз на рік у певні години. Я чекаю рік, щоб зібрати якусь траву, але якщо в той день падає дощ, то з неї не буде жодного пуття. Траву не можна заварювати у бляшаній чи навіть емальованій посудині, лише у глиняній. А дітям до 7 років категорично заборонено зливати віск, тому що він потягне не тільки все погане, але й добре – талант. Потім люди травми отримують, не можуть мати дітей. Дітям до 7 років дозволяється лише м’який спосіб – скатування яйцем.

-         Ви мені подарували знак Тоера – певну молитву, зашифровану у вигляді графічних знаків і розміщену в трикутнику. Що це?

-         Коли я очищую хату, то ставлю цей знак над дверима – тоді на цю хату порчу практично неможливо навести. У багатьох людей у Львові сьогодні є знак Тоера. Сам знак із будь-якої людини може зняти порчу за 5 днів. Із ним людина залишається неушкодженою під час землетрусів, аварій, війни. Якщо поставити такий знак на авто, то воно стає практично броньованим.

Розмовляв Олег КОМАРЧУК

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут


Комментирование закрыто.