Ми познайомились з п. Миколою, пройшовши всіх цілителів і знахарок. Нас привела біда. Захворів дуже тяжко мій чоловік, син з діагнозом – мієлолейкоз. І ніякої допомоги і полегшення ми не відчували хоч лікувались і народними методами і медициною. І здавалось нам, що вже жити немає чого на світі, було дуже тяжко і страшно.

Але Бог вислухав наші молитви і послав нам п. Миколу. Після проведення сеансів зняття порчі і чистки хати, в нас стало просвітлення і появилась надія, що все буде добре. І дійсно п. Микола з тяжкого стану вивів нашого сина. І так було рік. Йому добре хоч він пив ще таблетки, але почував себе цей весь час добре.

Нам захотілось, щоб над сином попрацював ще екстрасенс другий і тут пішов здавати аналізи і всі ми і лікарі були приголомшені, аналізи були дуже погані і ми тут-же звернулись за допомогою до п. Миколи, він нас зразу заспокоїв, а потім провів сину сеанс. І на другий день зразу ж пішов здав аналізи і всі лікарі були здивовані і не повірили своїм очам, аналізи стали набагато кращі. В даний час п. Микола продовжує займатись сином і ми віримо, що все буде добре.

Дай Господи нашому дорогому п. Миколі здоров’і багато років життя, щоб він міг так помагати людям.

Сімя …

Відгук от 05.02.1997 рік