Мене звати п. Галина. В моїй сім’ї сталася страшна трагедія, ми з чоловіком прожили 23 роки в злагоді та любові і ось прийшов цей чорний день, коли був закодований мій чоловік. У нас народився другий внук і він нам втік з христин – це був для нас з дітьми страшний шок, ми нічого не могли зрозуміти, що сталося з батьком та дідусем. Аж ось добрі люди допомогли і я потрапила до пана Миколи на сеанс.

І тут я взнала що ми в страшній небезпеці, мені було пороблено на смерть. Я, дійсно по світі ледве ноги пересувала, так вони мене боліли, хоч до цього часу, я, ніколи не жалілася на хворобу ніг, і страшенні головні болі були, боліли усі внутрішні органи. Люди добрі – це був страшний жах.

Пан Микола мені сказав, що у мене уже 90% порчі. І уже після третього сеансу мені полегшало. Ось пройшов місяць часу з початку сеансу, повірте мені, що мене зараз нічого зовсім не болить. Що до чоловіка, після першого же сеансу почав звонити, приїзджав, но знову поїхав, бо сказав, що залишилася страшна тяга, після останнього сеансу чоловік подзвонив: ”Галюня, як я тебе люблю”. І говорить, що ми почали йому снитися, а то зовсім не згадував про нас.

Це такі результати по фотографії, бо пан Микола проводив сеанси без чоловіка. Іще хочу сказати, що чоловік знаходився в Донецьку.

Ось такі чудеса. Слава Богу, що є такі люди як п. Микола, котрі можуть допомагати тим людям, котрі попали в поле зору поганих людей.

Дай Вам Бог здоров’я п. Микола. З повагою п. Галина

Відгук от 08.10.1997 рік, повернення в сім’ю чоловіка, який від Вас пішов