Моє ім’я Мирон, 26 років. Перед тим, як прийти до п. Миколи, я вже побував не раз в деяких цілителів, тобто виливав віск, яйця, і т.д. Все це було зв’язано з моїм душевним станом, своїм життям ( воно було зовсім нелегким), я не знаходив собі місця, не міг нічого робити, хоча зовсім ( в деяких випадках) я не знаходив відповіді на запитання :Чому так?

І якось доля звела мене з п. Миколою! Перше, що заінтригувало мене – це те, що по його словах я отримаю захист від всього “поганого” на все життя і зрозумів що це, можливо, мій останній шанс вибратися з цього стану, який в мене був, тому що, як я вже писав раніше, я побував в людей яківиливали віск, і т.д., але все це допомагало мені тільки на деякий час і знову це саме. Зараз, я починаю, так би мовити, відживати, в мене є шанс і надія розпочати нове життя. Хоча, по збігу обставин мені ще треба добре попрацювати перед тим, як дійсно стати щасливим. Зараз я думаю що це зовсім реально, чого я не міг сказати до зустрічі з п. Миколою.

Це все написано звичайно в загальних фразах, можна писати багато, але у це я вірю і думаю вірити повинні всі. Дуже дякую! Мирон!

Відгук от 08.10.1998 рік, захист від порчі на все життя