Звернулася до п. Миколи, побачивши оголошення в газеті. До цього часу почувалася дуже нервовою, постійні довготривалі депресії, перепади настрою, страшний душевний “дискомфорт”. Крім цього, особиста невлаштованість, невезучість абсолютно в усіх справах дуже сильно виводили мене з рівноваги. М’яко кажучи, я абсолютно не бачила ніякої життєвої перспективи на майбутнє. Зверталася до знахарок, але ніякого, навіть “мінімального” покращання не помічала.

Після першого сеансу у п. Миколи у мене було таке враження, що вийшла з пітьми на світло. Відчувала, що мені стало легше дихати, почала абсолютно по-іншому сприймати навколишній світ, відчула що мій душевний стан ніби набрав певної рівноваги.

Після другого сеансу зняття порчі в мене було таке відчуття, що мене витягнули з якоїсь сталевої коробки. Під час сеансу я відчувала сильне серцебиття, жар в області грудної клітки, якийсь неясний душевний страх. Але по закінченні сеансу я почуваюся абсолютно іншою. На сьогоднішній день я пройшла 3 сеанси і відчуваю, що в моїй душі сталися великі зміни. В мене зникла явно виражена депресія, агресія, душевна нудьга ніби розвіялася. Я здатна зовсім по-іншому сприймати певні ситуації.

Дуже вдячна п. Миколі за добро, яке він робить, здоров’я Вам і плідної праці.

З повагою, Людмила.

Відгук от 17.07.2000 рік, зняття порчі