Зоряна, 28 років

До п. Миколи я звернулася вперше майже 2 роки тому, прочитавши оголошення в газеті. На той час в мене був дуже важкий стан. Таке враження ніби я знаходилася в “бетонному мішку”, за щоб не бралася – нічого не виходило, відносини з оточуючими не складалися. Я вважала себе сильною, але своїми силами я з цього вирватися не могла. Тому звернулася до Миколи Володимировича, хоча і на великий успіх не сподівалася. Я тоді вже ні на що не сподівалася, все мене гнітило і дратувало, терзали безпідставні страхи, переслідували раптові незрозумілі хвороби.

На сьогоднішній день я вже точно не пам’ятаю своїх відчуттів на першому сеансі зняття порчі, але добре пам’ятаю що щось відчувала, хоча до того, коли мені інші знахарки і цілителі відливали віск чи викачували яйця, я нічого не відчувала.

Після другого сеансу з мене ніби зняли цей “бетонний мішок”, стало легше дихати, з’явилася надія, минулося відчуття безвиході.

На третьому сеансі ( під час його проведення) я майже нічого не відчувала, але після нього за кілька годин мені стало так погано, що я відчувала – до ранку не доживу. Мене охопив безпідставний дикий жах, душили сльози, хотілося кричати серед вулиці на весь голос та інші подібні жахи. Я почала молитися і цей жах трохи зменшився. Але після цього я припинила лікування. Боялася повторення того стану. Хоча перед тим читала “Книгу відгуків” і знала, що можливе щось подібне після “екзорцизму”, але в той час все вилетіло з голови. Та пройшло майже 2 роки і я знов наважилася звернутися до Миколи Володимировича, адже проблеми мої не зникли, можливо навіть посилилися останнім часом.

За ці 2 роки я зауважила, незважаючи на те що я пройшла менше 3 сеансів, що моє життя покращилося, не переслідували так рясно невдачі, знайшла улюблену роботу, та ін.. Лише останніх 3-4 місяці я знов відчула той “бетонний мішок”. Тому наважилася знов звернутися до п. Миколи.

Цього разу я пройшла всі сеанси. Особливо з острахом очікувала сеансекзорцизму”. Але на диво все пройшло легко і безболісно, лише було відчуття, що тіло налилося важкістю та було важко дихати, ніби піднімалася на гору. Ці відчуття зникли через 15-20 хв. І більше незручностей і дискомфорту я не відчувала.

Наступні сеанси пройшли так само. І після кожного я відчувала полегшення.

До того я вже не могла дивитися на себе в дзеркало – страшна, якась розтріпана, шкіра як в 70 річної бабці, очі потухлі.

Вже після 2-го сеансу я змінилася зовнішньо, очі засвітилися, шкіра помолодшала на очах. Мені самій в це було важко повірити. Сьогодні я вірю що в мене буде все добре. “Бетонний мішок” в минулому.

Щира вдячність Миколі Володимировичу за те добро, яке він приносить людям і зокрема мені.

Зичу доброго і міцного здоров’я, сил і щастя п. Миколі. Радості в його житті.

P.S. Хочу звернутися ще раз до пацієнтів Миколи Володимировича, які будуть читати ці рядки: не залишайте зцілення на півдорозі. Навіть, якщо ви будете відчувати фізичний чи душевний біль під час чи після сеансів. Це тільки подовжить час вашого одужання, як це сталося зі мною. Я могла ще 2 роки тому позбутися своїх проблем.

З повагою Зоряна

Відгук от 17.07.2000 рік, зняття порчі