Слава Ісусу Христу!

Почну з великої подяки Господу нашому Ісусу Христу і Миколі Володимировичу. Хай береже Вас Господь і Ви ще багато добра зробите людям. Я прийшла до Миколи Володимировича в грудні 2000 року. Не прийшла, а майже приповзла. Я висохла як таранька, болі по всьому тілі, відчуття скованості і приступи вже були кожний вечір з 18.00 до 12.00 приблизно. Загроза паралічу. Аналізи всі були прекрасні. У вересні 2000 р. лікарі сказали, що я симулянт. Навіть Микола Володимирович не дуже хотів мене лікувати, бо я могла зіпсувати йому репутацію. Але я, знаючи по словах однієї жінки із Стрия, що тільки Микола Володимирович мені допоможе, настояла і не вимагала ніяких гарантій. Просто я була впевнена у роботі Миколи Володимировича. Лікарі поставили діагноз “склеродермія” і без нічого дали II групу на 2 роки.

Після першого прийому я вся посвітліла. А через декілька прийомів моя мама ахала, що Микола Володимирович має Божественну силу. Бо вона вже плакала, що я помру.

Після того як Микола Володимирович мене закрив я перехворіла всіма хворобами, якими хворіла ще до того. Це був відкуп від смерті. Але з кожним днем мені ставало по чуть-чуть легше.

Ще перед Паскою я була така хвора, що не могла 50-100 метрів перейти до лікарні.

Лікарі кажуть, що моя хвороба не виліковна. А я відчуваю, що маю повністю вилікуватись. Я поправилася, дістала апетит, чоловік до мене краще став відноситись.

А ось чудо! Де я не піду мені везе, мені всюди відкриті двері, мені допомагають добрі люди. Я це порівнюю з минулим роком, як мені не везло нігде.

Дай Боже міцного здоров’я, щастя, успіхів Миколі Володимировичу, моєму рятівнику.

І не тільки!

У дочки не було 2 роки менструації. Ще дівчина 18 років. Просто пропала менструація у 16 років. Були сильні запори. Не працював кишечник. Все владналося, моя дочка здорова!

Я дуже Вам вдячна!

Допомагайте людям!

А ми будемо за Вас молитись.

Відгук от 21.07.2001 рік, зняти зомбування