До Миколи Володимировича я прийшла по об’яві. Коли я прийшла перший раз, мене здивувала атмосфера спокою, яка панувала у приймальні. Всі життєві негаразди були за дверима, десь там, але тут вони відсутні. І коли я виходила звідси, мені не хотілося йти туди, за ці двері, там мене чекали проблеми.

Йшовши сюди, мені, чесно кажучи, було все одно до кого я попаду, мені взагалі було моє життя не цікавим, я його не цінувала, я хотіла тільки одного – щоб у моїх батьків було все добре.

Дякую Богу, що я попала саме до Миколи Володимировича.

Що я відчувала під час сеансів? Після перших сеансів я не відчула полегшення, все було як і до того. Перед першим сеансом я відчувала страх, що я роблю щось не так, страх перед невідомим. Але той страх зник, і зараз я не боюся невідомого, я навіть рада тому, що пізнаю в житті те, чого я ще не знала, воно (життя) таке ж цікаве!

Я не намагалася вникати в суть сеансів зняття порчі, я повністю довірилася Миколі Володимировичу, моє серце мені сказало, що він нічого поганого мені не зробить. Поступово після сеансів я стала відчувати, що в мене всередині є якась життєва енергія, яка живить моє тіло нескінченним оптимізмом, вірою в добро. Я стала замічати, що я краще стала відноситися до оточуючих.

Коли я прийшла сюди перший раз, тут були дві дівчини ( вони мали останні сеанси), і я побачила в їхніх очах блиск. Їхні очі світилися радістю життя, я тоді ще подумала що добре, що є ще щасливі люди. Я пишу зараз ці рядки і я повністю задоволена життям людина. Я щаслива людина, щаслива від того, що мої батьки будуть щасливі, що вони мають душевний спокій. Я навіть не знаю, в чому виразити свою подяку Миколі Володимировичу. Якщо я раніше плакала через те, що вдома якісь негаразди, то зараз у мене можуть з’явитись тільки сльози радості, радості за своїх батьків.

Моє лікування закінчилося і я відчуваю, що я готова жити в цьому житті, я не боюся труднощів і вірю в добро. Я бачу перед собою безмежні можливості.

Я бажаю Вам, тим, хто прийшов до Миколи Володимировича, щоб у Вас було все добре. Микола Володимирович Вам поможе, як допоміг мені.

Леся, 23 роки, Рівненська область.

Відгук от 21.08.2000 рік, зняти порчі