Я по рекомендації випадково попала до п. Миколи, за це я дуже вдячна і Богу, що мене направив сюди і цілителю п. Миколі, який і зараз займається моєю дитиною.

В мене помер чоловік і почалися в мене проблеми з дитиною і мною. Але перед тим, як загинув чоловік, я перший раз повела дитину до батьків чоловіка, коли йому було1,5 року. Приїхавши туди побачила дивні речі ( якийсь вельветовий тапок, а в ньому ніж). Коли запитала чоловіка, що це?, він не знав, а його мати казала, що вона поставила це в диван для здоров’я свого сина. Якщо так, я це лишила, ще й з дитиною спала на тому дивані.

Коли ми приїхали додому, я почала спостерігати за дитиною, вона була зовсім як не моя, інакша і на моїй нозі з’явилися темні плями, трохи німіла рука.

Через 4 місяці загинув чоловік. На похорон я дитину не возила, а перед тим як чоловік загинув, 2 дні дитина плакала дивлячись в дзеркало. Вже на 40 днів я дитину повезла з собою, бо не мала з ким лишити. Мати чоловіка весь час давала цілувати фото чоловіка дитині і казала що він помер.

Одного разу ми пішли на цвинтар і чомусь був вимазаний хрест болотом, після цього як поцілували хрест, дитину ледве відірвали від нього.

Приїхавши додому з дитиною почалися чудеса. Очі були якісь зовсім не дитячі, страшні, дитина замкнулася і дуже була перелякана, перестав говорити навіть то, що колись казав, навіть в розвитку зупинився, таке враження, що його зовсім не турбує, що відбувається навколо. Він всього боявся: кішки, собаки, усякого звука, любого скрипу.

Та я сама була в такому стані, що не розуміла що зі мною. Була така тривога, такий неспокій, дивлячись на дитину в такому стані, я була невміняєма.

Да я з дитиною де тільки не була і по церквах і монастирях, і по лікарях, всюди їздила. Цього року в Одесі попали в Монастир до батюшки Иони. Коли він малював дитині по тільцю хрести, він запитав чи є в мене свекров і казав: ”Нехай Вам Бог помагає”. Коли ми вийшли з монастиря, тіло дитини було в синцях, ніби його палками били, такого чуда я ніколи не бачила.

Попавши до п. Миколи я здобула душевний спокій, дивлюсь на світ другими очима, стала спокійнішою і молю Бога, щоб п. Микола поміг моїй дитині.

Дай Боже Вам здоров’я Микола Володимирович!

З повагою, Люда.

Відгук от 21.12.2000 рік, зняття вроків