Як всіх, до п. Миколи нас привела біда. Чоловік хворів більше 1-го року. Болі мігрували по всьому тілу ( голова, вуха, зуби, шлунок, руки). Лікарі діагноз не могли встановити. Після зняття порчі – діагноз встановили, з’явилася впевненість у собі.

Я, як дружина, дуже переживала за чоловіка, була нервозність, пітливість рук. Пан Микола повернув мені душевний спокій, радість життя. Ми з чоловіком стали краще розуміти одне одного, зникла дратівливість. Вдома часто лунає сміх.

Ми дякуємо Господу за те, що він дає п. Миколі здоров’я і сили допомагати людям.

Як всіх, до п. Миколи нас привела біда. Чоловік хворів більше 1-го року. Болі мігрували по всьому тілу ( голова, вуха, зуби, шлунок, руки). Лікарі діагноз не могли встановити. Після зняття порчі – діагноз встановили, з’явилася впевненість у собі. Я, як дружина, дуже переживала за чоловіка, була нервозність, пітливість рук. Пан Микола повернув мені душевний спокій, радість життя. Ми з чоловіком стали краще розуміти одне одного, зникла дратівливість. Вдома часто лунає сміх. Ми дякуємо Господу за те, що він дає п. Миколі здоров’я і сили допомагати людям.

Відгук от 22.02.1997 рік

Відгук от 22.02.1997 рік