Мені 20 років. Мене звати Таня. Звернулася до пана Миколи у дуже важку для себе хвилину. Це була остання спроба врятувати втрачений спокій. Усе в моєму житті ламалося і не йшло так як воно повинно бути.

Здавалося, що все в мене є: і любима робота, і навчання в університеті на економічному факультеті, але постійний страх перед невідомим мене постійно гнітив.

Кожної ночі на протязі двох років мені снився один і той самий сон. В сні мене хтось кудись тягнув, а пізніше душив. Я прокидалася заплаканою і дуже сильно кричала. Після декількох походів до “бабульок” я зневірилася в тому що це колись закінчиться.

Звернувшись до Миколи Володимировича я відчула покращення вже після третього прийому. В мене покращився сон, зникло відчуття, що за твоєю спиною хтось стоїть і дивиться на тебе.

Ще на мені був “пояс самотності”, який також було знято. Якщо раніше в особистому житті мені завжди не щастило, то тепер все стало краще.

Після декількох невдалих спроб знайти щастя я уже не вірила що можна це зробити. Мені завжди здавалося, що буде краще, але тепер я в цьому впевнена.

Микола Володимирович, якому я дуже-дуже за це вдячна, допоміг повернути мені кохану людину і зняв з неї порчу. Зараз мої стосунки з колишнім хлопцем налагоджуються і я вірю що все у нас буде добре.

Хочу звернутись до людей, які це прочитають. В пана Миколи особливий дар повертати людей до життя, давати їм віру, надію. Я дуже вдячна цій людині за її допомогу, за те що він зрозумів мою ситуацію, адже звернувшись сюди я була в повному відчаї, а зараз сповнена енергії і життєвої сили.

Хочу побажати Миколі Володимировичу натхнення до праці, яка приносить людям радість і повертає до життя.

З великою повагою і вдячністю. Таня

Відгук от 23.10.2000 рік, зняття порчі і поясу самотності