Мене звати Люба (24 роки)

До моменту, коли я звернулася до п. Миколи я відчувала страшенну душевну пустку, мені не таланило майже в ніяких починаннях. Також я відчувала постійні страшні болі в спині (лікарями був поставлений діагноз – сколіоз 3 степені)

До цього я зверталась до багатьох людей, які займаються зняттям порчі – методом виливання воску. Коли вони мені зливали віск, то завжди жахалися. Віск після багатьох сеансів не очищувався. Я втрачала надію і більше не відвідувала цих сеансів, мотивуючи це тим, що мені нічого не допоможе і нехай все плине як хоче. В мене повністю зникло почуття страху.

Коли я почала відвідувати сеанси п. Миколи, то в третій день в мене з’явилося бажання щось змінити в своєму житті, на душі стало якось затишно і спокійно. І найголовніше, яне можу в це повірити, але факт доводить – в мене зник сколіоз. Викривлення майже немає, хоча лікарі говорили, що це змінити неможливо. Спина не болить зовсім.

В мене бракує слів, щоб висловити свою вдячність п. Миколі за його розуміння моїх проблем, за надзвичайно приємне спілкування, за підтримку, за добрі настанови на майбутнє.

Дякую за все, що Ви, п. Микола робите. Дай Боже, щоб Ваші здібності приносили людям щастя та здоров’я

Відгук от 25.03.1998 рік, зняття вроків