Мене звуть Ігор, мені 33 роки. Приїхав я з м. Дніпропетровська. Випадково дізнався, що є така людина, яка допомагає людям позбутися від недуг.

До зустрічі з Миколою Володимировичем, я не вірив у те, що мені хтось допоможе.

Останні роки я відчував пригнічений стан, велику дратівливість, не тільки до близьких, але і до оточуючих людей, внутрішній страх, боязнь спілкування з людьми, була якась скутість.

Виникаючі проблеми у моєму житті, викликали у мене агресію, нервозність. При вживанні спиртних напоїв, виникала велика злість до близьких мені людей. До всього цього, всі ці роки у мене болів поперек. При першій же зустрічі з Миколою Володимировичем я відчув душевний спокій, ясність думок.

Під час сеансів я відчував легкість в руках і ногах, по всьому тілу розповсюджувалося тепло, бігали мурашки по тілу, темніло в очах, складалося таке враження, що виростають “крила за спиною”, була важкість у руках і ногах, сильно боліла голова, але це з часом проходило, і надалі я відчував себе легко і спокійно.

Проблеми життєві залишилися ті ж, але до них я став ставитися більш спокійно і розважливо; що найголовніше в моїй душі немає того роздратування до навколишнього світу, як було раніше і мене це дуже тішить, перестав боліти поперек.

Микола Володимирович, величезне Вам чоловіче спасибі за те, що Ви допомогли мені. Дай Бог Вам здоров’я та успіхів у Вашій праці допомагати людям; здоров’я Вашим рідним і близьким.
Велике спасибі. Ігор.

Відгук от 29.06.2000 рік, зняття порчі