Ваше ім’я    Юля
З якої області чи країни зверталися?   Тернопільська
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

За останній період часу різко погіршувався стан здоров’я, з’явилось відчуття постійної втоми. Той, хто знає як це, коли прокидаєшся зранку і немає енергії до будь-якої роботи, може зрозуміти мене. Часті прояви роздратованості, агресії відбивалися на сімейному житті. Гроші, що зароблялися розходились, як вода, не приносячи потрібної користі. Життя, ніби втратило свої барви.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Під час проведення роботи п. Миколою були різні відчуття. Спочатку ставало погано, відчувала себе зовсім розбитою. Але вже до кінця сеанів почали відбуватися і далі відбуваються транформації. По-перше, покращився настрій. Стала більш спокійною і врівноваженою, зосередженішою. По-друге, дуже дивним для мене стало зникнення нав’язливої тяги до кави. Ще один бонус – це “зелене світло” у будь-яких справах чи діях, коли події складаються саме так як це потрібно, люди йдуть назустріч. І це при тому, скажу відверто, що я іноді скептично ставилась до всіх цих процедур.
Змінам, які відбулися я завдячую п. Миколі і вже на цьому етапі я задоволена. Дай Боже Вам здоров`я і наснаги до роботи.
Я знаю, що позитивні зміни ще будуть продовжуватись і я докладу до цього зусиль.

P.S. Хочеться повернутися до продовження відгуку за якийсь час – через 3, 6 місяців.

Відгук № 133, захист від порчі на все життя