Ваше ім’я    Тетяна
З якої області чи країни зверталися?   Львівська
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Я звернулась до Миколи Володимировича з проблемами, які турбували мене давно. Перша проблема – це погане самопочуття після роботи. Я працюю вчителькою і часто після проведення уроків я себе почувала погано:боліла голова, тошнота, неприємний присмак в роті, біль в шлунку. Був випадок коли моїй учениці стало погано на уроці і дирекція мене звинуватила у халатності і перенавантаженні. Часто діти агресивно ставились до мене. Мій чоловік ніяк не міг себе реалізувати у своїй професії. Він дуже добре вчився в інституті(диплом з відзнакою), але роботи для нього не було. Він часто був агресивний по відношенню до мене і родини. У хаті почав рідше появлятись і мені з дитиною майже не допомагав. Усе валилось з рук і в один момент я так жити не хотіла.

Події, які сколихнули Україну забрали мого чоловіка до Києва, тоді в Луганську і Донецьку область. Вони негативно вплинули на психіку мого чоловіка. У нього почались розлади сну, апатія.

Поховати хлопців з якими боровся, шукати по моргах пропавших безвисті – це було щось жахливе. Йому довго снилась ця кривава зима.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Дякую Миколі Володимировичу за те, що допоміг моєму чоловікові вийти з цієї кривавої зими живим. Мій чоловік не отримав жодної серйозної травми. Психологічно йому стало легше. Він став краще і адекватніше поводитись, мислити, будувати плани на майбутнє. Зараз він ще у вирі всіх подій на сході України, але я вірю і молюсь за нього і надіюсь, що він буде цілий і реалізує себе як мужчина. Саме головне – коли він приїхав він мене обняв і сказав: “Все буде добре, я вас люблю і не залишу”. Щодо мене – то мені стало легше дихати, пропала нервозність до родини, я стала розуміти і поважати батьків, на роботі справи покращились. Я вірю в те, що все буде гаразд і життя прекрасне. Дякую Миколі Володимировичу, що подарував мені віру в краще майбутнє.

Відгук № 134, захист від порчі на все життя