Ваше імя?         Наталія
З якої області чи країни зверталися?          Росія
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене.

Проблеми з якими я звернулася, мучили мене давно. Це і постійні хвороби, які виникали на рівному місці, постійне відчуття тривоги за близьких і відчуття, що має щось страшне статися, нескінченна втома, коли приходила додому, неможливість самореалізації, при тому, що отримала хорошу освіту, подавала надії в тій області , якою займалася і дуже любила, все розвалювалося і мені стало в якийсь момент ясно, що двері переді мною закриті, мучили постійні страхи за чоловіка, за дочку. Вони теж постійно чимось хворіли, а моєї дочки з двох з половиною років почалися страшні істерики і ночами, і вдень, дитина не піддавався ніякому лікуванню, що тільки ми не робили. У чоловіка все, починання у вирішальний момент перетворювалися на ніщо, став валитися бізнес, а цього року взимку, під час поїздки на ділову зустріч, з ним трапився інсульт, я шукала його 35 діб, але на щастя знайшла. мені здавалося, що все погане позаду і все налагодиться тепер, але все стало тільки посилюватися. І Слава Богу, я знайшла в інтернеті статтю з Миколою Володимировичем. Я відразу зрозуміла, що це та людина, яку я шукала багато років.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Після першого дня у мене з’явилося відчуття, що все тепер буде добре, але по-справжньому, стало легко і добре після 5-го і 6-го днів. В мене неначе влили живу силу. Покращився зір, який став до того різко падати, пройшли головні болі. В будинку стало просто добре і легко, як і має бути. Зараз ми з чоловіком зовсім по-іншому дивимося на життя і будуємо плани на майбутнє. Дочка відчуває себе відмінно, весела і прекрасно спить. Нічні істерики і страхи у неї повністю пройшли.

Микола Володимирович, здоров’я і довгих років життя Вам і вашим близьким! Ми Вам нескінченно вдячні за те, що Ви робите!

Відгук № 135