(8.07.2001 р.)

Слава Ісусу Христу!

Почну з великої подяки Господу нашому Ісусу Христу і  Миколі Володимировичу. Хай береже Вас Господь і Ви ще багато добра  зробите людям. Я прийшла до Миколи Володимировича у грудні 2000 року, не прийшла, а  майже приповзла. Я висохла, як таранька, болі по  всьому тілу, почуття скованості, і приступи були майже кожного вечора з 18.00 до 12.00 приблизно. Загроза паралічу.  Аналізи всі були прекрасні.  У вересні 2000 року, лікарі сказали, що  я симулянт. Навіть Микола Володимирович не дуже хотів мене лікувати, бо я могла зіпсувати йому репутацію. Але я, знаючи по словах однієї жінки  з Стрия, що тільки Микола Володимирович мене допоможе, настояла і не вимагала ніяких гарантій.  Просто я була впевнена у роботі Миколи Володимировича. Лікарі поставили діагноз «Склеродермія» і  без нічого дали 2 групу на 2 роки. Після першого прийому я вже посвітліла. А через декілька прийомів, моя мама, ахала, що Микола Володимирович має Божественну силу. Бо вона вже плакала по ночах, що я помру. Після того, як Микола Володимирович мене закрив, я перехворіла всіма хворобами, якими хворіла ще до того. Це був відкуп від смерті. Але з кожним днем мені ставало  по чуть- чуть  легше. Ще перед паскою я була така хвора, що не могла 50-100 м. пройти  до лікарні. Лікарі кажуть, що моя хвороба не виліковна. А я відчувала, що маю повністю вилікуватися. Я поправилася, дістала апетит,  чоловік краще став до мене відноситися.

А ось чудо! Де я не піду мені везе, мене всюди відкриті двері. Мені допомагають добрі люди. Я це порівнюю з минулим роком, як мені не везло ніде.

Дай Боже міцного здоров’я, щастя Миколі Володимировичу  моєму рятівнику. І не тільки!

У дочки не було 2 роки менструації, ще дівчинка 18 років. Просто пропала менструація у 16 років. Були сильні запори, не працював кишечник.

Все владналося, моя дочка здорова!

Я дуже Вам вдячна! Допомагайте людям, а ми будемо за Вас молитися!

Відгук №100, позбавлення від хворіб