Ваше імя?         Марія
З якої області чи країни зверталися?          Італія
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене.

Я,як тисячі наших жінок,подалася до Італії,бо іншого виходу у мене небуло. Вдома залишила з чоловіком неповнолітню дочку. Скільки було болі в моєму серці, це один лиш Бог знає! Роки швидко проходять і дочка стала дорослою. Я дуже тішилась,що моя дитина вихована, її друзями були і є книжки. Вона ніколи не скаже поганого слова, грошам знає ціну,одним словом, не зблудила. Я так тішилась що вона виросла, що всі проблеми за спиною,але не так.

Бачу, що мої проблеми тільки починаються. Моя дитина якась не така як повинна бути. Себе почала рахувати недорозвинутою, ідіотом, безглуздою, безобразною, бездарністю у всьому, за хлопців і мова не ведеться! Нічого її не цікавить, нічого її не по рібно, хотіла звести разунки зі життям! Скільки пережито скандалів, скільки пролито сліз! Кажу її, якщо в тебе є проблеми з психікою, то ідемо до лікаря. Погодилась і ми пішли до психотерапевта. Лікар дала заключення,що психіка в неї в порядку. Я дійшла до висновку,що тут щось не так! Почала читати про різні порчі, порівнювати ситуації І чим більше читала, тим більше була впевнена що пороблено! Це перший такий випадок в моєму житті.

Почала шукати порятунку і знайшла! Знайшла людину, яка підтвердила мою проблему і стала на мій захист! Це Микола Вишинський. Зважили всі обставини і П.Микола взявся за роботу. Дитина в перший день ритуалу почала реагувати. В неї зразу почались сильні головні болі, що терпіти не змогла без ліків. Так було два дні і на третій день її полегшало. Болі зникли і дитина починає бути веселішою. А ми ж то знаходимось від П.Миколи за 3000 км! Сила його немає меж!!!

Ми ще на пів-дороги до закінчення всього ритуалу,а зміни вже позитивні! Дорогі земляки,хто в біді-не чекайте, звертайтесь до людини яка вам допоможе! Це Пан Микола!!!

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Вже зараз Дитина весела, погляд і настрій має гарний. Сьогодні поїхали в місто за покупками.

Відгук №103, 07.07.2013 рік, захист від порчі на все життя