Ваше ім’я: Вікторія
З якої області чи країни зверталися? Київської
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Якщо Ви читаєте мій відгук – я знаю як Вам зараз важко. Дуже сподіваюся, що пережите колись мною, допоможе Вам прийняти правильне рішення і попросити допомоги в Миколи Володимировича, як це зробила колись я.
Мої рідні, знайомі і друзі звикли бачити мене сильною і задоволеною життям жінкою.
Я не пригадаю зараз дня коли постійна тривога і страх заполонили мою душу і серце.
В цьому депресивному стані, коли біль і туга були нестерпними, рідні
не впізнавали мене і не знали як мені допомогти.
Я втратила своєї сили, мене хтось викреслив як особистість, я стала порожньою.
До зустрічі з Миколою Володимировичем я зверталася до багатьох людей за допомогою в питанні, яке мене турбувало – я втратила віру в себе, у свою успішність і надію на чиюсь допомогу. Я щиро просила Бога направити мене на вірний шлях, вказати ту людину, яка може мені допомогти. І через пошукову систему «Google» я знайшла координати Вишинського Миколи Володимировича.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Я не хочу і не можу знати як саме працює Магістр. Я бачу результат. Я відчуваю, що знаходжуся під захистом Бога і сили Магістра.
Думки мої стали чіткі і ясні. Дії правильні і послідовні. Є надія на гармонійно-стабільне життя. Віра в Велику силу. І Любов до Бога, до людей і до себе.
Якщо після перечитування відгуку хоча б одна людина вирішить звернутися за допомогою до Миколи Володимировича – Ви на правильному шляху. А якщо буде бажання поспілкуватися зі мною особисто про допомогу, яку надав Микола Володимирович, зверніться до нього за моїм номером телефону. Я знову стала успішною і статусною жінкою. За що щиро вдячна Магістру ордену Волхвів-Екзорцистів Київської русі, дійсному члену Київської Академії нетрадиційної медицини, народному цілителю міжнародної категорії і просто людині, якій повністю довіряю – Миколі Володимировичу Вишинському.

Відгук №108, захист від порчі на все життя