Ваше ім’я: Богдана
З якої області чи країни зверталися? Львівської
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Мені за 52 і повне життєве фіаско,- рік без роботи, повне фізичне виснаження , душевний стан гірше нікуди. Найгірше (усвідомила після сеансів) присікувалась до дітей тобто була нестерпною буркотухою.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Пам’ятаю що була на діагностиці як уві сні, тільки просилась щоб мене не вигнали, бо на п. Миколу в мене була остання надія. Вже під час діагностики сльози потекли ручаєм і на душі стало легше.
Перший сеанс. Пам’ятаю що внутрішній голос сказав мені що старі болячки будуть проявлятись близько місяця , так і сталось. Але яка радість, сина на військову службу скерували близько дому, без копійки грошей. Знаю що завдячую п Миколі і його помічникам. І ще відчуття що тебе огортають крила Ангела. При відвіданні державних органів перестали хамити і чіплятись.
Другий сеанс. Під час сеансу відчула як з маківки відділилась світла невелика енергетична куля.
Я змінилась. Бог благословив роботою, появилась велика потреба молитись за інших людей.
Сталось так що перерва між сеансами склала більше 15 днів – повернення тяжкого душевного стану, крім того травмувалась , відчула що слід чим швидше продовжити сеанси.
Третій сеанс ( перший на відстані) Не знаю як це пояснити але тут ефект такий же як і в приймальні п. Миколи. Повернувся спокій.
…………….
Я після 8 сеансу. Дякую Богу за п. Миколу. З істоти що жила у постійному страху, перетворилась в жінку в якої в очах щастя, не впізнаю себе.
Звертаюсь до тих хто читатиме ці рядки НЕ ВАГАЙТЕСЬ
п. Микола вилікує душу й тіло. Дайте собі можливість стати щасливими.

Відгук №114, захист від порчі на все життя