Ваше ім’я:  Петро
З якої області чи країни зверталися? Хмельницької
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Звернулися до П. Миколи по поводу сина, який знаходився на той момент в Москві. Яка проблема була. Зв’язався зі старшою від нього молдаванкою, чи то циганкою, після чого втратив розум, вів себе не адекватно, нікого не хтів слухати, і хотів з нею женитися. Задача була поставлена така, щоб він залишив її в спокою, щоби розірвати їх не правильний союз. Тому, що при діагностиці було вияснено, що там є і приворот, і зомбування, окрім того була нанесена порча на розлад психіки.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Син знаходився під час роботи в Москві, через два дні ми повідомили Миколу Володимировича, що він знайшов собі іншу дівчину, і категорично і кінцево порвав з цією молдаванкою. Робота продовжувалась. Після цього в нього почалось загострення, після якого він дуже почав пити. Повернувся назад в Хмельницький, в рідне місто, і попросився щоб його відкапали. Після такого прокапування став абсолютно нормальною, здоровою, адекватною людиною, яка розуміє батьків, родину, не збирається більше зв’язуватися з ніякими циганами, з ніякими молдаванами, тобто вийшов з під власті, дуже змінився, все нормалізувалося.

Безмежно дякуємо Миколі Володимировичу, що він зумів за такий короткий термін на такій відстані, так як син був в Москві, і не знав абсолютно про жодну роботу з ним, настільки його змінити і повернути адекватність, повернути в родинне коло, до нормального повноцінного життя.

Відгук №116, захист від порчі на все життя