Ваше ім’я    Ліля
З якої області чи країни зверталися? Львівської
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Мене звати Ліля, мені 33 роки, проживаю у м. Львові. До п. Миколи я прийшла на прийом в жахливому стані. Я погано себе почувала, була тошнота, головокружіння, поганий сон, агресія, поганий апетит. Проблеми були не тільки у мене, але й у сина, якому 9 років, з чоловіком ми не знаходили  спільної мови, вдома крім сварок нічого доброго не було. У мене захворіла мама, яка не хотіла нікуди звертатись, тільки до лікарів. 3 роки мамі лікували депресію без результатно. Я залишилась без роботи, мама хвора, чоловік гуляв, пив, піднімав руку. До п. Миколи я звернулась, коли вже обходили кілька місць. Після зливання воску, ставало краще на деякий час. Також я ходила на молитву в ц. Михаїла, також ставало краще на декілька днів, і знову все поверталось.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

В моїй сім’ї було дуже багато проблем і працювати треба було з усіма. Я вдячна п. Миколі за те що він мені не відмовив! Контакти п. Миколи я знайшла випадково, через інтернет, коли була у повному відчаї. Якщо ви попали на прийом до п. Миколи, вам вже дуже пощастило. Людей, які зацікавлені в тому, щоб людина після роботи з нею вийшла з посмішкою, а не зі сльозами, дуже мало!

Бажаю п. Миколі і його  родині міцного здоров’я!

P.S. Хочу відзначити важливий момент. Пишучи цей відгук, я зловила себе на думці, що я зовсім забула в якому стані я прийшла і як мені було важко.

Відгук №122, захист від порчі на все життя