Ваше ім’я    Ольга
З якої області чи країни зверталися? Росія
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Причин звернення було дуже багато, були хвороби, страхи, проблеми на роботі, в сімейному житті – одним словом думала, що ще трошки і моє життя припиниться.

Ми з чоловіком почали шукати гідну людину, яка дійсно зможе нам допомогти, що для Росії дуже рідко …. Але на наше щастя ми вийшли на Україну, а точніше на Вишинського Миколи Володимировича і він нам провів діагностику … Після проведення діагностики, ми м’яко кажучи шокувались, від того, що з нами … і ж дійсно, ще раз повторюся, я думала ще чуть-чуть і зі мною трапиться щось страшне. Я приходила додому до мами і просто говорила про свою смерть, відчуття були нестерпні. Були зриви, скандали, бажання розлучитися з чоловіком.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Отже зібравшись з силами, ми провели перший день роботи, що хочу сказати з цього приводу, не знаю що саме сталося, але стан наш став більш спокійний в перший день, на другий і третій день, у мене з грудей, як камінь зняли, раніше було важко дихати, я в другий день почала дихати в прямому сенсі цього слова, в третій день у нас з чоловіком з’явилася неймовірна енергія, бажання жити, любити, працювати, бути разом. Ми активно стали налагоджувати свою роботу, хоча більше двох років пройшло, як наш бізнес зазнав фіаско. Після 3 днів роботи, нам почали приходити ідеї, ми з малого їх почали реалізовувати, і зараз тримаємося на цій хвилі. На 4, 5 день, я почала помічати, що я стала м’якше ставитися до чоловіка, повернулися колишні почуття до нього. Стала поступатися чоловікові. Таке відчуття, ніби ми тільки почали з ним жити чи повернулися в минуле, коли у нас було все добре. Чоловік дуже задоволений моїм до нього ставленням. І вдячний Вишинському М.В. – за дуже багато чого, що він для нас зробив. Хочу звернутися до людей, яким дійсно погано, як колись було погано нам, що Микола Володимирович – це дійсно людина від Бога, дуже відповідальний, поспілкувавшись з ним – хочеться жити, йде такий заряд енергії і віра в майбутнє, від простих його слів. … просто стає добре. Очі сяють щастям, з’являється блиск в очах. Проблеми зникли, хоча пройшло всього лише пару тижнів і цього відчуття вже не пам’ятається, що з нами було щось погане.

Від усієї душі бажаємо Миколі Володимировичу здоров’я, родинного благополуччя та довгих років життя. Ця людина творить чудеса. Ми хочемо сказати людям, які читатимуть наш відгук – ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ВИШИНСЬКОГО МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА, ВИ ВІДЧУЄТЕ ЩАСТЯ В ЖИТТІ, ЦЯ ЛЮДИНА ЗРОБИТЬ ВАС ЩАСЛИВІШИМИ! СПАСИБІ ВАМ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ!

Відгук №123, захист від порчі на все життя