Ваше ім’я    Катерина
З якої області чи країни зверталися? 
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Мені 26 років. До Миколи Володимировича мене привели сильні та «Страшні» роздори з коханою людиною – моїм чоловіком. Ще три місяці тому ми були парою (і я надіюсь з допомогою п.Миколи так буде і надалі), якій заздрили практично усі, у нас кохання, дружба, взаєморозуміння і всі ті речі – матеріальні і не матеріальні, які, на мою думку необхідні (достатні, точніше) для щасливого життя. Але одного дня хтось ніби перерізав нитку, сказав «досить» і почався кошмар…. Мого чоловіка немов підмінили, він став чужим, замкнутим, його в мене все почало дратувати, більше не було гарних слів в мою сторону, та були фрази – «я не можу навіть на тебе дивитись», «мені треба побути одному», «я не знаю чи далі хочу бути з тобою»… Ми завжди розмовляли і «чули» один одного, але цього разу все було не так, це був не мій коханий чоловік… та я вирішила не опускати руки і просто чудом сама натрапила в інтернеті на сайт Миколи Володимировича, і все, можливо не повірите, але я відчула, що він мені допоможе, і приїдучи до нього я так і сказала: «на Вас остання надія».

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Сидячи в коридорі у п.Миколи та слухаючи запис про обряди, які будуть проводитись, я думала – невже це все відбувається зі мною, невже на душі може бути настільки погано, я навіть припускала думку, що тепер не страшно і вмерти, бо душевні муки настільки жахливі, що кожного дня я прокидаючись, не розуміла, для чого я проживати ще один жахливий день.
Признаюсь одразу, насправді стало легше десь після третього або четвертого обряду (хоча вже після першого дня з п. Миколою було відчуття наче «душа заспокоїлась і більше не плаче) – я поверталась від п.Миколи В. на роботу, і вже кілька днів до цього була гарна погода, і тут я ПОМІТИЛА, що світить сонце та усміхнулась, і було таке дивне відчуття легкості, і саме основне – впевненості у тому, що все буде гаразд і жити – варто! Мені аж захотілось заплакати – тільки цього разу не від болі, а від радості…
Крім проведених обрядів, п.Микола сказав дуже багато Мудрих речей, які мені допоможуть у майбутньому, та й вже допомагають, головне хотіти цього і повірити, що ця людина – п.Микола, Вам допоможе. Я не знаю як йому це вдається, і мабуть, не хочу знати, основне – ЦЕ ДОПОМАГАЄ!
Мої стосунки з чоловіком налагоджуються, з’явилась віра у завтрашній день, а саме основне я зрозуміла, що людині для щастя так мало потрібно, але як швидко це «щастя» можна втратити, і якби не допомога п.Миколи, не знаю що б зі мною було…
Я дякую долі, що звела мене з п.Миколою, а йому бажаю міцного здоров’я та довгих років життя, тому що його допомога знадобиться ще дуже багатьом людям.

Відгук №124, захист від порчі на все життя