Ваше ім’я    Індіра
З якої області чи країни зверталися?   Туреччина
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Доброго часу доби, всім хто читає зараз мій відгук.
Я пишу в основному для тих людей, хто опинився у скрутному становищі і шукає вихід, не знаючи кому вірити і куди звертатися. 10 днів тому я була в подібній ситуації і не спала ночі, просиджуючи в неті.
Спочатку я хочу сказати кілька слів про порчу і подібних речей для тих, хто в це не вірить і вважає казками. Треба завжди пам’ятати, що той факт, що ми не можемо пояснити яке то явище, не означає, що цього явища не існує. Так само як і струм – ми не бачимо електронів, але користуємося струмом. І ще те, що реально сьогодні – кіно, інтернет, телебачення – здалося б повною маячнею якихось 100 років тому. Спробували б ви тоді пояснити комусь, що будете запросто розмовляти з людиною з Америки, бачити і чути його, або літати на Місяць. Так станеться і з порчами, і духами, які часто згадуються в книгах всіх релігій… Просто поки що у науки немає про них знань.

Я за професією перекладач, багато читаю, і не схильна все звалювати на порчу та прокляття, але хочу сказати, що це вже другий раз в житті, коли на мене впливає саме порча. Я не вірила в такі речі в 27 років, але при всіх достоїнствах – зовнішність, гарна фігура, освіта і товариськість я не могла вийти заміж, не могла влаштуватися на роботу, всі мої дорогі технічні та інші переклади з англійської мови, замовники забирали і не оплачували, був кошмар у всьому. Зрештою я дізналася від колишнього нареченого, що його матуся бігала до чаклунки, щоб відворотити його від мене, так як я була іншої національності, і для нього була “припасена” інша дівчина. Темна жінка не боячись гріха, закопала заговорений замок, і він повинен був закрити мені всі дороги, і в принципі, мене згноїти. Хлопець сам сміявся над такими речами, не вірив, так само посміялася і я. Незабаром я поїхала у пошуках щастя до Москви. Там мене чекала робота, і опікали 5 люблячих братів. Я незабаром зустріла хлопця, молодого лікаря, і він був найкращим хлопцем на світі. Але я раптом стала худнути і худнути. Потім до цього додалися напади плаксивості – в будь-якому місці і за будь-якого приводу – у мене починали текти сльози, тремтіло підборіддя і я не могла з цим впоратися.

Я приїхала додому на Кавказ. Ніхто не впізнавав мене через моє виснаження. Друзі роздивлялися мої вени на руках – вони вирішили, що хтось підсадив мене на наркотики, знаючи що я сестра забезпечених братів. Всі аналізи були нормальними, але мене пригнічував звук, світло, і я лежала в своїй кімнаті, ридаючи по 3 години на день. Найчіткіший спогад – мені хочеться лежати під деревом, в землі, але щоб наді мною була зелена трава…  Тож мене відвели до знахарки – російська жінка, і коли вона починала читати молитву – її рвало перші 3 дні. Потім потихеньку стало легше і за місяць вона мене вилікувала, інакше я б просто померла. Я тоді видужала, вийшла заміж і народила дуже гарного хлопчика. Це про порчу на смерть. Схожа картина трапилася зараз зі мною. У зв’язку з роботою чоловіка, ми приїхали з Туреччини до Молдови. Молода жінка поклала око на мого чоловіка (іноземець і висока посада). Він виявився теж не без гріха, але коли схаменувся і кинув її – у нас в будинку почалося пекло. Сварки, непорозуміння, крики. Діти хворіли постійно. Що б ми не робили, як не старалися, щастя не було. Щоночі я думала – хоч би ранок не наставав подовше. Починалася вже депресія. Шкодую зараз, що ні до кого не звернулася тоді, можливо я врятувала б сім’ю. Зараз через 8 років (у нас вже 2 дітей), раптом пішовши від чоловіка, я обдумала ситуацію – і відчула, що там було нечисто. Повертатися до чоловіка мені не хотілося – надто багато болю, але що таке залишитися з порчею, я вже знала. 4 дні і 4 ночі просиділа в неті, і знайшла людину, яка не займається приворотами, а значить і відворотами. Знайшла його в дуже важкий момент, мені 45, вчора дружина директора іноземної компанії, сьогодні жінка, що втекла з дитиною на чужу квартиру… Микола Володимирович зробив діагностику по фото, і сказав, що є і порча, і прокляття, і приворот. Не знаю, що він робив вдень, але кожен вечір розмовляв зі мною по скайпу – наче тримав ситуацію під контролем, по голосу видно було, що дуже втомлювався, і іншим людям відповідав на дзвінки теж допізна. Не буду приховувати – були сумніви – хто він, цей чоловік? Як він мені допоможе на відстані?

Я вирішила просто довіритися і просила у Бога допомоги.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Я вирішила просто довіритися і просила у Бога допомоги. За 9 днів лікування я пройшла, як кажуть, всі іпостасі – знову гірко плакала, прощала, починала в душі нове життя. 6 днів тому, я стояла на дорозі, і мені здавалося я тільки тінь. Кожен вечір був дзвінок – і єдина людина в Молдові – чужій для мене країні – дзвонив, і повідомляв, що робота проведена, що зроблено по очищенню і лікуванню, і розмовляв, заспокоював, якщо треба, трохи сварив. Сьогодні 5-й день, як моє лікування закінчено, але мені здається, що все це було минулого року. Моя душа і серце не болять. Відпустила я ті образи на чоловіка, Бог з ним… У мене не болить душа! Адже це головний симптом порчі. Вона боліла так, що не можеш жити, не можеш нічого робити. Я відчуваю силу, що я багато чого можу, вмію, і вартую багато як жінка… Я не можу собі навіть відповісти, як же я так забула всі радощі життя, і чому життя здавалося мені таким жахливим? Чоловік надсилає гроші, навіть якщо я не прошу, син – підліток – не такий вже нервовий, слухає мене, не грубить. І діти не дратують мене так, як це було раніше. Я стала набагато спокійнішою, веселішою. Все, що я зараз пишу, це щира правда, бачить Бог. До сих пір мені дзвонить Микола Володимирович, сьогодні він сказав, що позитивні зміни відбуваються на протязі року, і рік він допомагатиме, якщо це знадобиться.

Люди, що потрапили в схожу ситуацію, я пишу для вас, знайдіть пізніше мій відгук, який я зроблю через кілька місяців, я обіцяю написати правду, для тих кому цікаво. А зараз я кажу, що мені набагато легше, я і відчуваю дуже великі зміни. Кожен день кажу цій людині спасибі, і нехай Бог береже його сім’ю.

Відгук №128, захист від порчі на все життя