Ваше ім’я    Олександра
З якої області чи країни зверталися?   Львівська
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Мене звати Олександра, мені 40 років. Для мене, як і напевно для кожної жінки в житті дуже важлива сім’я, гармонійні стосунки у сім’ї, повага та підтримка з боку чоловіка. Я прожила в шлюбі із чоловіком чотири роки. Прожили ми ці роки як у казці – у великій любові та повазі один до одного. Але, приблизно два роки тому, я почала помічати, що мій коханий різко змінився – став не логічний, агресивний, перестав приносити кошти до дому, в нас почалися сварки на рівному місці, він міг без пояснень зникати, не ночувати дома. Чоловік перетворився на 100% альфонса, якого нічого не хвилювало в житті – на які кошти ми живемо, яким чином вирішуються наші побутові проблеми. На всі мої прохання схаменутися відповідав грубо та завжди у всьому звинувачував мене. В такому стані речей ми прожили 2,5 роки. В цьому році про мій 40-річний ювілей чоловік навіть не згадав, не привітав мене, при мені по телефоні (це був вихідний день) домовився із колегами по роботі про якусь гулянку та поїхав з дому. Для мене це було останньою краплиною. Я попросила його якийсь час пожити окремо – він погодився, забрав речі та виїхав з дому. Як пізніше з’ясувалося до іншої жінки, з якою він був знайомий всі ці 2,5 роки. Крім того окремо хочу описати свій жахливий фізичний та емоційний стан, який був в мене протягом цих 2,5 років. До цього часу я була абсолютно здоровою людиною. Не знала, що таке хвороби. За останні 25 років ніколи не зверталась до лікарів, бо нічого абсолютно не турбувало. А тут ніби мене підмінили – різко почав падати зір, почались страшні болі у суглобах, тахікардія, запаморочення, заторможена реакція, не можливість сконцентруватись на роботі, повна апатія до всього, страшна тошнота ні з того ні з сього, я не спала по ночах, були різкі перепади настрою, дуже тривожний стан, хотілось кудись тікати, бігти від чогось. Я дуже ослабла та було таке відчуття, що моя життєва сила мене покидає та я от-от помру. Я не могла зрозуміти що це. Ставало все гірше і я почала шукати порятунку. Випадково в інтернеті потрапила на сайт Миколи Володимировича. Прочитала відгуки людей про нього, побачила його фото, та незважаючи на всі сумніви, вирішила написати йому. Пізніше прийшла до нього на прийом. Пан Микола провів діагностику мене та мого чоловіка та повідомив дуже жахливі для мене речі – що на мені порча на смерть, на нас обох порча на розлад сімейних стосунків, на чоловікові приворот. Для мене це була дуже жахлива інформація, мені навіть мову на якийсь час відняло. Пан Микола повідомив, що може все це виправити, зняти все це з нас обох та поставити відповідний захист від можливих негативних впливів.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Всі проведені ним обряди я завжди відчувала, відчувала як поступово повертаюсь до свого нормального фізичного стану, змінюється мій душевний стан. Мені ставало неймовірно легко, нічого не гнітило, я почала нормально спати по ночах, та просипатись відпочившою, пройшли жахливі болі в суглобах, я можу нормально зайти та вийти з маршрутки, піднятися по сходах, пропав тривожний стан, агресивність, нервовість, піднялась працездатність, з’явилось бажання звернути гори. Також зміни відбулися і в поведінці мого чоловіка – він пішов від тої жінки, вибачився переді мною. Сказав, що в нього ніби було якесь запаморочення, яке зараз минулось та він побачив реальний стан речей. Сказав, що багато чого зрозумів та переосмислив за цей час. Хоча зараз ми все ще не разом через певні причини, я розумію, що все ж таки, в свій час, ми відновимо свої стосунки, але вже із чистого листа із новим розумінням одне одного, самих себе та того, як ми хочемо прожити своє життя.

Хочу звернутись до всіх жінок – бережіть та охороняйте свої сім’ї. Якщо ви бачите, що сім’я раптово почала розвалювати, чоловік не адекватний та озлоблений не чекайте поки все зруйнується само собою – вчасно звертайтесь за допомогою. Микола Володимирович – це людина, яка дійсно знає свою справу, робить її професійно та із гарантією. Нехай Бог благословляє та береже його в його нелегкій праці.

Відгук №130, захист від порчі на все життя