Ваше ім’я    Петро
З якої області чи країни зверталися?   Тернопільська
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Ходіння по бабках давало короткочасне полегшення, єдине, що я вже точно знав, що нанесені дуже страшні порчі.
Після останнього зливання воску минуло декілька місяців. Я вже думав, що проблеми позаду. Але буквально на протязі декількох днів стан здоров’я настільки погіршився, що навіть важко було ходити, пропала енергія, таке відчуття, ніби на плечах величезний тягар, ще й почала терпнути ліва рука. Погіршився емоційний стан, безпідставна агресія, погіршилась пам’ять, надзвичайно важко було сконцентруватись на роботі.

Зрозумівши, що справа дуже серйозна, ні бабки ні медицина тут не поможуть, почав шукати спеціаліста, який професійно займається зняттям порчі.
Натрапивши на сайт Миколи Володимировича, прочитав усю інформацію, інтерв’ю, відгуки і відразу зрозумів, що на велике щастя знайшов таку людину і згодом переконався, що не помилився.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Спочатку п. Микола провів діагностику і виявилось, що на мені багато різних порч і в тому числі самих тяжких.
Вже після проведення першого обряду мені стало набагато легше, пропав цей важкий тягар, а особливо пішло прояснення в мозках, появилась дуже сильна концентрація уваги.
Хоча обряди здійснювались дистанційно, але їх вплив я постійно відчував.
З кожним днем після проведення обрядів мій стан покращувався, а після п’ятого дня мій стан на стільки покращився, що взагалі зникли відчуття, що були якісь проблеми. Тобто буквально за тиждень часу мій фізичний та психічний стан кардинально змінився на краще.
Появилось дуже багато цікавих ідей, вдалося вирішити багато питань, які чомусь раніше не вирішувались, покращились сімейні відносини.
Також п. Микола дуже поміг моїй трьох-річній дочці, яка сильно нервувалась і плакала. Буквально на протязі декількох днів стан дитини покращився, істерики пропали.
Я дуже вдячний п. Миколі. Дай Бог йому міцного здоров’я.

Відгук №131, захист від порчі на все життя