Ваше ім’я    Олег
З якої області чи країни зверталися?   Рівненська
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Маю повних 36 років. Ще з дитинства почав розуміти, що щось зі мною негаразд. Постійні проблеми, конфлікти з однолітками, майже повна відсутність друзів. З дівчатами теж не було нормальних стосунків. Все, що планував дуже важко було реалізувати. Все свідоме життя супроводжувала депресія, чорні думки про самогубство, небажання жити, страхи, кошмари, очікування неприємностей, зневірився, що можна змінити своє життя. І тільки наполегливість не дозволила зовсім опустити рук. Усі проблеми я перекривав роботою (тому і не спився і не став наркоманом). До 29 років підлаштувався під такий “стиль” життя. Мав кілька робіт, заробляв доволі непогані гроші, був фінансовим директором, потім керівником підприємства. Тільки зовсім не відчував себе щасливим. За порадою знайомих звертався до всяких ворожок. Обіцяли, що допоможуть. Спочатку було ніби покращення, а потім усе ставало навіть гірше. Виливали яйця, віск, молились наді мною, робили вичитки, ходив по цвинарях, палив і топив гроші і т.п. Усі клялись, що допоможуть і брали гроші (причому немалі). Об’їздив Рівненську, Житомирську, Волинську, Хмельницьку області. Займався цим більше семи років. Ніхто не міг допомогти. Дійшло до того, що здоров’я зовсім погіршилось, втратив 15 кг ваги, почав стрімко падати зір, зник апетит, розсипався хребет (постійно випадали диски, кілька разів відмовляли ноги, нічого не міг робити і піднімати), з’явився хронічний гастрит, почались проблеми в статевій сфері (хронічний простатит). І це при тому, що я займався спортом і не зловживав ні спиртним, ні тютюном, ані наркотиками. Лікарі теж обіцяли вилікувати, виписували дорогі ліки, направляли до мануальщиків, нетрадиційників і т.п, а позитивної динаміки я не спостерігав. Ще згодом почались неприємності на роботі. Конфлікти, сварки, нічого не виходило. Гроші стали, як вода. Нервова система вже не витримувала. Здоров’я зовсім не залишилось. Врешті підприємство, на якому працював, продали, а мене викинули на вулицю. Кілька років не можу знайти роботу. Фактично усі від мене відвернулись (хоча старався нікому не робили зла), крім батьків і кількох друзів. Останнім часом перестав виходити на вулицю, тільки жив в очікуванні неприємностей. Одним словом втратив віру у себе.

В кінці серпня 2013 р. випадково натрапив на сайт Миколи Володимировича. Спочатку поставився дуже скептично (адже маю негативний досвід) та вирішив зателефонувати і домовитись про зустріч і діагностику. Сам приїхав до Львова на діагностику. Так як і здогадувався, виявилось дуже сильне родове прокляття, підселення душі мертвої людини, порча на психічний розлад, вінець безшлюбності і ще кілька видів порчі.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

З початку вересня почав проходити курс по позбавленню від цієї гидоти. Почував себе більш-менш нормально. Не було загострень психічного стану, тільки стала ще більше турбувати простата. Пройшов повне очищення та очищення житла.

Після роботи Миколи Володимировича відчув значні зміни, але не відразу. Зникла тривожність, дратівливість, перестав боятись виходити на вулицю, почав більше спілкуватись з людьми. Змінилось ставлення до свого життя взагалі. Ніби відкрились очі. Почав дороблювати справи колись розпочаті, до яких ніяк не “доходили руки”, або не “лежала душа”. Помітив, що стало менше проблем, менше неприємностей, менше придурків на моєму шляху. Не розумію, як можна було бути таким бараном. Рідні теж почали помічати мої зміни. У фізичному аспекті -зникли симптоми хронічного гастриту (не міг вилікувати більше 3 років), перестала турбувати простата (мучила 5 років), покращився апетит, помалу набираю вагу. Знову частково відновив заняття спортом.

Можна ще багато писати. Мій телефон є у Миколи Володимировича. Якщо хтось бажає поспілкуватись-буду радий. Хочу звернутись до тих, хто шукає порятунку. Не хочу, щоб повторювали такі помилки, як колись я. Не витрачайте дарма Ваш час та гроші звертаючись до ворожок і бабок. Вони будуть обіцяти Вас вилікувати і тягнути гроші, при цьому не маючи знань та сил позбавити від порчі/проклять. А час збігає. Скільки помилок я зробив за останніх 6 років. Мало того, що здоров’я погіршилось, так і ніби засліплений просадив не зрозуміло куди декілька сотень тисяч гривнів, бо був ведений нечистим. Можливо Господь нарешті зглянувся наді мною, пославши мені Миколу Володимировича Вишинського. Дуже тривалий і важкий шлях пройшов, поки позбавився від гидоти, що знищує долю і життя. Дуже вдячний Миколі Володимировичу за допомогу, за повернення на світлий бік життя. Хай Бог дає йому сили та здоров’я допомагати людям.

P.S. До тих, хто буде звертатись за допомогою. Ціна за роботу є досить демократична в наш час і доступна. Курс зняття порчі треба проходити повний, бажано без перерви і обов’язково очищувати житло. Ще раз ДЯКУЮ!

Відгук №132, захист від порчі на все життя