До зустрічи з Миколаєм Володимировичем відчувала душевний неспокій. Під час діагностікі мене трусило, був присутній якись страх, але поступово заспокоїлась. Під час лікування у мене було таке враження ніби то щось по стороннє виходить з моєї душі, боліла голова, руки, текли сльози. Немала зовсім сили, було тяжко ходити, але через деякий час все стало в норму. Такі сімптоми були присутні біля 4 сеансів. На сьогоднішній день я пройшла всі сеанси «екзорцизму» і відчуваю зовсім інший душевний стан. Зараз відчуваю душевний спокій і рівновагу. Думки стали ясніші і появилась надія на краще. Я по-іншому сприймаю зараз певні ситуації. Дякую Вам Миколай Володимирович за те що Ви мені допомогли, здоров’я Вам і Вашій родині. З повагою, Ирина.

Відгук №84 от 26.07.2000 рік
До зустрічи з Миколаєм Володимировичем відчувала душевний неспокій. Під час діагностікі мене трусило, був присутній якись страх, але поступово заспокоїлась.

Під час лікування у мене було таке враження ніби то щось по стороннє виходить з моєї душі, боліла голова, руки, текли сльози. Немала зовсім сили, було тяжко ходити, але через деякий час все стало в норму. Такі сімптоми були присутні біля 4 сеансів. На сьогоднішній день я пройшла всі сеанси «екзорцизму» і відчуваю зовсім інший душевний стан. Зараз відчуваю душевний спокій і рівновагу. Думки стали ясніші і появилась надія на краще. Я по-іншому сприймаю зараз певні ситуації.

Дякую Вам Миколай Володимирович за те що Ви мені допомогли, здоров’я Вам і Вашій родині. З повагою, Ирина.

Відгук №84 от 26.07.2000 рік