Життя дається людині Богом.

Але бувають такі хвилини в житті, що не хочеться жити, бо все втрачає свій сенс.

Так сталося у моєму житті. Прожили ми з чоловіком  25 років, маємо 2-є дорослих дітей, нашому життю деякі завидували, ми були весь час разом і вдома і на роботі. Одного разу після повернення з відпустки додому переступивши поріг я інтуїтивно відчула, що щось негаразд. Якась енергетична зла сила сила не давала спокою душі, щось робилося таке що раніше не відчувалося в організмі.

Поки мене не було в дома, до чоловіка завітала «приятелька» легкої поведінки. (була декілька раз замужем) чоловік пив з нею вино (ніколи не пив раніше), мав інтимні стосунки. Але для цієї жінки цього було замало. Побачивши квартиру, знаючи що чоловік військовий має добру пенсію, захотіла заволодіти цим всім «добром» і в придачу мати свого особистого чоловіка.

Ми не могли впізнати чоловіка, він з нормальної людини перетворився на людину «зомб», ми бачили в ньому злу, агресивну, брехливу людину, сила зла керувала ним., йому на той час казалось, що він закохався як в 20 років, що з ним ніколи такого не відбувалось.

Займаючи авторитетну посаду він нічого не міг подіяти з собою, закинув роботу.

Я та діти були в шоці.

Мене привели до Миколи Володимировича мої знайомі, вони колись лікувались в нього. Я була в дуже тяжкому стані, як в психічному так і в моральному. З енергійної жінки, яка все встигала і в дома і на роботі, і на дачі стала байдужа до життя, не могла ні їсти, ні спати, сили з кожним днем покидали мене. Хотілось вмерти, сльозі туги душили серце, душу. Я похудала за місяць на 7 кг.

Микола Володимирович подивився на мій стан і розпочав свою клопітливу роботу. Уже після кількох сеансів відчула маленьку жилку життя, хотілось бігти на сеанси, бо після них з кожним днем ставало легше.

Робота була проведена велика, душа заспокоїлась, сили стали повертатись до мене, я хочу жити.

Микола Володимирович є мудра мирна людина від Бога, а також добре знає свою справу та психологію людини.

Він постійно подавав мені надію на повернення чоловіка.

І ось через 2 місяці – це сталося. Чоловік прийшов до дому зі сльозами на очах. Психічний стан його повернувся до попереднього, став думати і говорити як раніше, тільки з огидою пам’ятає ті місяці.

Вся моя сім’я з вдячністю вклоняється Миколі Володимировичу, і бажає йому здоров’я та успіхів.

З повагою Валентина

Відгук №89, порча на розлад психіки