23 жовтня 2000р.

Мені 20 років. Мене звати Таня. Звернулась до п. Миколи у дуже важку для себе хвилину. Це була остання спроба повернути втрачений спокій. Усе в моєму житті ламалося і не йшло  так як воно повинно бути.

Здавалося, що все в мене є: і любима робота, і навчання в університеті на економічному факультеті, але постійний страх перед невідомим мене постійно гнітив.

Кожної ночі на протязі 2 років мені снився один і той самий сон. В сні мене хтось кудись тягнув, а пізніше душив. Я прокидалась заплаканою і дуже кричала. Після кількох походів до різних «бабульок» я зневірилась в тому, що це колись закінчиться.

Звернувшись до Миколи Володимировича я відчула покращення вже після 3 прийому. В мене покращився сон, зникло неприємне відчуття, що за моєю спиною хтось стоїть і живиться на тебе.

Ще на мені був «пояс самотності», який також було знято. Якщо раніше мені в особистому житті мені ніколи не щастило, то тепер все стало краще.

Після декількох невдалих спроб я не вірила, що можна це зробити.

Мені завжди здавалося, що колись буде краще, але тепер я в цьому впевнена.

Микола Володимирович якому я дуже-дуже за це вдячна, допоміг мені повернути кохану людину і зняв з неї порчу. Зараз мої стосунки з моїм колишнім хлопцем налагоджуються і я вірю що все у нас буде добре.

Хочу звернутися до людей, які це прочитають. В Миколи Володимировича особливий дар повертати людей до життя, давати їм віру, надію. Я дуже вдячна цій людині за її допомогу, адже звернувшись сюди я була у повному відчаї, а зараз сповнена енергії і життєвої сили.

Хочу побажати Миколі Володимировичу натхнення до праці, яка приносить людям радість і повертає до життя.

З великою повагою та вдячністю, Таня.

Відгук №90, захист від порчі на все життя