26.10.2000р.

Направила мене до Миколи Володимировича зовсім не знайома мені жінка, якій я дуже вдячна. Вдячна я їй і Богові за це, що послав нам на землю такого пана Миколу Володимировича, який так допомагає людям в різних бідах.

Я вражена була тим що почула тут перший раз від жінки, подумала собі: невже моїм ногам також стане легше. Але після 3 сеансу я відчула вже велике полегшення. Правильніше було спитати мене, що мене не болить, ніж, що мене болить. Боліли мене ноги, терпли під колінами, таке враження було, що вони з вати, і прямо підкошувало мене. Кілька разів на день у була змушена лягати на 15-30 хвилин. А слава Богові і п. Миколі Володимировичу вже все позаді. Весь час в мене на душі був не спокій, другий раз, як кажуть, душу розривало, болів мене вроді жилу док, очі не встигали висихати від сліз. Дуже часто були в мене якісь приступи, і то завжди тільки вночі. Ніхто не міг встановити діагноз і сказати причину.  Я через ці приступи розрахувалась з роботи, так як працювала по добах. Це продовжувалось не рік і не два. Був такий щасливий рік, що я прийшла з лікарні, так знову пішла. Була я в не одного доктора, але результат був завжди не чіткий.  А п. Микола за кілька сеансів зумів, як то кажуть в народі, поставити все на свої місця.

Боліла, пекла мене поясниця, так що я навіть не могла інший раз хату підмести. А зараз слава Богові і Цілителю все позаді. Терпли руки мені, я інший раз ставала по 2-3 разі в ночі, ходила по хаті махала руками, розтерпала їх. Боліла мене спина. Вийшовши після 5 сеансу, в мене було таке враження , що мені крила і б я полетіла. Я не знаходила слів для подяки. Дай Бог сибірського здоров’я і кавказького довгого життя Вам шановний п. Микола Володимировичу, Вашій сім’ї і Вашим батькам, які привели Вас такого талановитого, на той Білий Світ. Дай Вам Боде злагоди в сім’ї, бо згода будує, в не згода руйнує. Дай Вам Боже успіхів таких дальше у Вашій такій тяжкій, але так приданій людям роботі.

Вклоняється Вам за це вся Українська Земля.

З повагою і шаною до Вас Оля

Відгук №91, позбавлення від хворіб