17 січня 2001 року

Якщо ви прийшли сюди, то знайте що це Вас Бог привів сюди направив. 2 роки тому я з чоловіком та дочкою пережили велику трагедію. Тяжкою ворожбою від нас дівчина забрала сина, саме дороге що в нас було, а на нас послали хвороби та невдачі. За 2 роки ми усі перехворіли і  з чоловіком не раз були на краю смерті. Душевна травма була така важка, що не хотілося жити. Життя не мало ніякого смислу, хіба лишалося молитися і чекати з дня на день смерті. Після 7 прийнятих сеансів лікування у п. Миколи я з чоловіком відчули ніби камінь спав з нашої душі. Легше ходити і дихати, а основне хочеться жити. І я вірю, що після очищення нашої квартири, повернеться і син, бо з його голови відстануть та чорна хмара біди, яку насунили на нього. Молю  Бога, щоб послав здоров’я пану Миколі, бо він рятує людей від зла, якого зараз на нашій землі розвелося дуже багато.

З повагою Ангеліна м. Моршин

Продовження

30 січня 2001року.

Ось прийшов час, мені в усьому стало краще і в здоров’ї і в житті. А ось тим людям,, що мені робили зло, прийшов час заплатити за все. Одночасно  і в мого першого чоловіка і в його сестри опухло пів голови, причім  однаково в обох, і лікарі не можуть допомогти. Сестру обікрали і раптово помирає син. Я не бажала зла їм, але за все що робить людина в житті треба відповідати.

Господи пошли здоров’я Миколі Володимировичу за його добро, що він робить людям і дій йому ще більшу силу його розуму і його золотим рукам

Продовження

13 лютого 2001 року

Я дуже вдячна Миколі Володимировичу за те що він не тільки допоміг мені, а і навчив мене правильно жити, я здається наново народилася на світ, мені стало легше переносити любі трудності, покращало  моє здоров’я, не болить голова. Бажаю п. Миколі здоров’я і нехай через багато-багато років він буде задоволений своїми дітьми, які будуть любити його.

З повагою Ангеліна

Відгук №93, позбавлення від хворіб