19.03.2001

Мене звати Таня. Мені 27 років. Хочу сказати, що до зустрічі з паном Миколою я ніколи не вірила в чудесні зцілення і дуже скептично до цього ставилася. Але одна знайома порадила мені звернутися саме до пана Миколи. Справа в тому, що лікарі поставили мені діагноз: кіста лівого яєчника, казали, що необхідна операція. Звичайно, і ти під ніж не хотілося, та ще не було з ким лишити на час операції та лікування маленьку донечку.

Але мені і не прийшлося цього робити.

Після сеансів п. Миколи, який мені зняв порчу, моя хвороба просто зникла. Це диво, в яке я навіть не могла повірити. Коли я пішла на чергове обстеження на УЗД, лікар сказав, що кіста зникла взагалі. Крім того, що до мене повернулося здоров’я, я стала спокійніша,  покращився сон. Я відчуваю себе щасливою людиною. Всі позитивні емоції я стала відчувати гостріше. Мені здається, що я навіть сильніше покохала свого чоловіка, наша сім’я стала міцніша. Я безмежно вдячна п. Миколі за його допомогу.

Я хочу сказати людям, які будуть це читати, що потрібно тільки повірити в силу і можливості п. Миколи, і все у Вас буде добре.

Щастя Вам і здоров’я.

Відгук №97, позбавлення від хворіб