Я, Олена Салапаєва, звернулась до пана Миколи по рекомендації п. Ольги. Дуже мене тривожило те, що поробили мені на смерть, а в мене ще двоє неповнолітніх дітей і більше нікого. Я заспокоїлась, зразу після співбесіди прийшла додому спокійна, це замітила моя донька. А взагалі останні півтора місяця мене тривожила голова. Коли я поверталась у ліжку було…

Відгук от 17.03.1997 рік
Я, Олена Салапаєва, звернулась до пана Миколи по рекомендації п. Ольги. Дуже мене тривожило те, що поробили мені на смерть, а в мене ще двоє неповнолітніх дітей і більше нікого. Я заспокоїлась, зразу після співбесіди прийшла додому спокійна, це замітила моя донька. А взагалі останні півтора місяця мене тривожила голова. Коли я поверталась у ліжку було таке відчуття, що в мене в голові відривається з одного боку і вкладається на інший, і так постійно.

Я вже пару сеансів зняття порчі відвідала. Почуваю себе прекрасно. Зразу після першого сеансу мені стало краще, спокійна, головні болі, взагалі то не болі, а оце незрозуміле перевертання в голові, пройшли. Після другого дня, ще трохи неспокій, але не цей, що був.

Третій сеанс зняття порчі відігнав від мене взагалі різні переживання, тільки під вечір, коли йшла спати, ще з пів години невеличкий неспокій, якісь відчуття, що під шкірою щось свербить, потім це проходить. Я чудово стала засипати, і сплю прекрасно. Сьогодні навіть зробила трохи тривку зарядку.

Велике дякую.

Відгук от 17.03.1997 рік