Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Зняття порчі

17 липня 2000 рік

Зоряна, 28 років

До п. Миколи я звернулася вперше майже 2 роки тому, прочитавши оголошення в газеті. На той час в мене був дуже важкий стан. Таке враження ніби я знаходилася в “бетонному мішку”, за щоб не бралася – нічого не виходило, відносини з оточуючими не складалися. Я вважала себе сильною, але своїми силами я з цього вирватися не могла. Тому звернулася до Миколи Володимировича, хоча і на великий успіх не сподівалася. Я тоді вже ні на що не сподівалася, все мене гнітило і дратувало, терзали безпідставні страхи, переслідували раптові незрозумілі хвороби.

На сьогоднішній день я вже точно не пам’ятаю своїх відчуттів на першому сеансі зняття порчі, але добре пам’ятаю що щось відчувала, хоча до того, коли мені інші знахарки і цілителі відливали віск чи викачували яйця, я нічого не відчувала.

Після другого сеансу з мене ніби зняли цей “бетонний мішок”, стало легше дихати, з’явилася надія, минулося відчуття безвиході.

На третьому сеансі ( під час його проведення) я майже нічого не відчувала, але після нього за кілька годин мені стало так погано, що я відчувала – до ранку не доживу. Мене охопив безпідставний дикий жах, душили сльози, хотілося кричати серед вулиці на весь голос та інші подібні жахи. Я почала молитися і цей жах трохи зменшився. Але після цього я припинила лікування. Боялася повторення того стану. Хоча перед тим читала “Книгу відгуків” і знала, що можливе щось подібне після “екзорцизму”, але в той час все вилетіло з голови. Та пройшло майже 2 роки і я знов наважилася звернутися до Миколи Володимировича, адже проблеми мої не зникли, можливо навіть посилилися останнім часом.

За ці 2 роки я зауважила, незважаючи на те що я пройшла менше 3 сеансів, що моє життя покращилося, не переслідували так рясно невдачі, знайшла улюблену роботу, та ін.. Лише останніх 3-4 місяці я знов відчула той “бетонний мішок”. Тому наважилася знов звернутися до п. Миколи.

Цього разу я пройшла всі сеанси. Особливо з острахом очікувала сеансекзорцизму”. Але на диво все пройшло легко і безболісно, лише було відчуття, що тіло налилося важкістю та було важко дихати, ніби піднімалася на гору. Ці відчуття зникли через 15-20 хв. І більше незручностей і дискомфорту я не відчувала.

Наступні сеанси пройшли так само. І після кожного я відчувала полегшення.

До того я вже не могла дивитися на себе в дзеркало – страшна, якась розтріпана, шкіра як в 70 річної бабці, очі потухлі.

Вже після 2-го сеансу я змінилася зовнішньо, очі засвітилися, шкіра помолодшала на очах. Мені самій в це було важко повірити. Сьогодні я вірю що в мене буде все добре. “Бетонний мішок” в минулому.

Щира вдячність Миколі Володимировичу за те добро, яке він приносить людям і зокрема мені.

Зичу доброго і міцного здоров’я, сил і щастя п. Миколі. Радості в його житті.

P.S. Хочу звернутися ще раз до пацієнтів Миколи Володимировича, які будуть читати ці рядки: не залишайте зцілення на півдорозі. Навіть, якщо ви будете відчувати фізичний чи душевний біль під час чи після сеансів. Це тільки подовжить час вашого одужання, як це сталося зі мною. Я могла ще 2 роки тому позбутися своїх проблем.

З повагою Зоряна

Вы можете записаться ко мне на бесплатную консультацию, заполнив для этого ниже наведенную форму:

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

 

Комментирование закрыто.