Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Зняття порчі

21 серпня 2000 року

До Миколи Володимировича я прийшла по об’яві. Коли я прийшла перший раз, мене здивувала атмосфера спокою, яка панувала у приймальні. Всі життєві негаразди були за дверима, десь там, але тут вони відсутні. І коли я виходила звідси, мені не хотілося йти туди, за ці двері, там мене чекали проблеми.

Йшовши сюди, мені, чесно кажучи, було все одно до кого я попаду, мені взагалі було моє життя не цікавим, я його не цінувала, я хотіла тільки одного – щоб у моїх батьків було все добре.

Дякую Богу, що я попала саме до Миколи Володимировича.

Що я відчувала під час сеансів? Після перших сеансів я не відчула полегшення, все було як і до того. Перед першим сеансом я відчувала страх, що я роблю щось не так, страх перед невідомим. Але той страх зник, і зараз я не боюся невідомого, я навіть рада тому, що пізнаю в житті те, чого я ще не знала, воно (життя) таке ж цікаве!

Я не намагалася вникати в суть сеансів зняття порчі, я повністю довірилася Миколі Володимировичу, моє серце мені сказало, що він нічого поганого мені не зробить. Поступово після сеансів я стала відчувати, що в мене всередині є якась життєва енергія, яка живить моє тіло нескінченним оптимізмом, вірою в добро. Я стала замічати, що я краще стала відноситися до оточуючих.

Коли я прийшла сюди перший раз, тут були дві дівчини ( вони мали останні сеанси), і я побачила в їхніх очах блиск. Їхні очі світилися радістю життя, я тоді ще подумала що добре, що є ще щасливі люди. Я пишу зараз ці рядки і я повністю задоволена життям людина. Я щаслива людина, щаслива від того, що мої батьки будуть щасливі, що вони мають душевний спокій. Я навіть не знаю, в чому виразити свою подяку Миколі Володимировичу. Якщо я раніше плакала через те, що вдома якісь негаразди, то зараз у мене можуть з’явитись тільки сльози радості, радості за своїх батьків.

Моє лікування закінчилося і я відчуваю, що я готова жити в цьому житті, я не боюся труднощів і вірю в добро. Я бачу перед собою безмежні можливості.

Я бажаю Вам, тим, хто прийшов до Миколи Володимировича, щоб у Вас було все добре. Микола Володимирович Вам поможе, як допоміг мені.

Леся, 23 роки, Рівненська область.

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

Прохання

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

 

Комментирование закрыто.