Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Зняття порчі

11 червня 1999 року

Звати мене Надія. Прочитавши оголошення в газеті мене ніби потягнуло до тієї людини. Я зателефонувала і домовилась про зустріч. Прийшла розповіла Миколі Володимировичу про свої клопоти про те що 7 років я ходила до різних бабок, була у Марії-Стефанії та Люби рятувальниці, віддавала останні гроші но нічого не відчувала. Я розлучена у мене двоє дітей, матеріальний стан незабезпечений, я не находила собі місця в мене нічого не получалось, комок з душі не виходив. Микола Володимирович зрозумів мій стан і майже задармо допоміг мені. Після 1 сеансу, ви не повірите, як мені стало добре і легко, я сама себе немогла зрозуміти, по дорозі я зайшла в церкву св.. Анни щоб щиро помолитись за цю людину яка дійсно дарує людям спокій і тепло в душі. Ночами я краще сплю, можна сказати що прокидаюсь свіжою і не заклопотаною, я хочу жити в мене пропало відчуття тривоги, якогось неспокою. Я хочу посміхатись і дарувати людям щось добре і щире що вселив в мою душу Микола Володимирович. Я вірю після всіх випробувань що я пройшла за ці роки, то перше відчуття легкоти душі, тіла і кісток. Я бажаю йому здоров’я, щастя щоб в нього була завжди така доброта людяність і щирість. Приходьте і не пожалієте, він розуміє всіх бідних і багатих, скривджених і нещасних, допомагає віддає свою енергію і здоров’я. Я завжди буду молитись за вас адже я ніби вдруге народилась. А коли розбагатію, то віддячу вам сторицею. Адже ваша праця потребує відпочинку і матеріальних витрат.

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

Прохання

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Комментирование закрыто.