Газета “Високий замок” 26.07.2003 “Чи можна перевербувати відьму”

Люди вважали їх чарівниками – вміли-бо ці служителі дохристиянських культів лікувати всі хвороби людські, знахарювали, маючи потужні знання, допомагали виживати простому люду. Та з приходом християнства на Русь члени ордену волхвів, прагнучи зберегти старовинні знання, розпорошилися по поліських і карпатських лісах. Там, у своїх скитах, вони продовжували займатися чаклунською наукою, а люди все одно шукали їх, коли треба було вилікувати хворобу. І чаклуни зцілювали…

Полювання через дзеркало

Як не дивно, історична місія волхвів не вичерпалася й досі. У нашому комп’ютеризованому світі вони мають свою непомітну, але потужну нішу. В Україні езотеричні знання волхвів, яким понад десять тисяч років, має орден чаклунів-екзорцистів Київської Русі. Ці сучасні волхви зберігають у своїй пам’яті приклади могутності і мудрості старовинних знань. Про деякі з них кореспонденту “ВЗ” розповів магістр ордену, член Міжнародної асоціації народних зцілителів Микола Вишинський. Прадавні мисливці, наприклад, не ходили на полювання, натомість члени вищої касти жерців сідали біля спеціальних дзеркал і починали читати молитви і закляття, викликаючи появу дичини у дзеркалі. Потім за допомогою закляття здобич присипляли і, користуючись власною системою навігації, орієнтували мисливців, як її знайти.

Микола Вишинський переконаний, що 95% усіх людських захворювань швидко виліковуються, якщо з людини зняти пристріт. Найважчі види вроків можна зняти навіть дистанційно, за допомогою телефону. Що таке пристріт, вроки, пороби? Зурочити людину зі слабким біополем і слабким характером може будь-яка людина з більш сильним біополем, наприклад, позаздривши або просто косо подивившись. Що вже казати про спеціалістів цієї чорної справи – відьом?

Відьма ніколи не «перевиховається»

Магістр погодився привідкрити завісу таємничості над своїм ремеслом. Щоб зурочити людину, відьма за допомогою заклять підневолює душу померлої людини. Потім скеровує душу у той дім, де треба звести людей, наказуючи або забрати їх з собою в могилу, або зурочити бізнес чи підприємство. Такий “промисел” поширений у Києві, Москві – сучасні відьми там завжди мають багато замовлень і заробляють цим гроші. Душа померлого не здобуде вічного спокою, доки не виконає відьомського завдання, накликає біду, у жертви починаються негаразди, хвороби, зубожіння…

Відьма мусить наводити пристріт, є серед них такі, що ходять по вулицях і шукають собі жертву, енергетично “підгодовуючись” від цього. Марно сподіватися, що можна “перевиховати” відьму – зазвичай злі чаклунки не хочуть змінювати свого життя, вони злі на весь світ… Випадки, коли відьма сама просить позбавити її чорного ремесла, поодинокі, але трапляються. Було таке і в практиці Миколи Вишинського. Адже відьмою можна стати й несвідомо. Коли помирає стара відьма, вона в будь-який спосіб хоче передати свої знання. І якщо в цей час її онучка, незаміжня дівчина, підійде до бабусі, то також одразу стає відьмою. Але ця дівчина не винна, їй треба звернутися до екзорциста, щоб він вигнав з неї диявола. Це тяжкі страждання – людина б’ється в конвульсіях, у неї йде піна з рота, вона кричить… Лікуючи зурочену людину, екзорцист протягом дев’ятиденного курсу забирає у відьми код сили, а за допомогою спеціального обряду звільняє душу померлої людини, і вона заспокоюється.

«Барабашка» живе і процвітає

“Найулюбленіший” з випадків магістра – полтергейст. Це справжня робота для посвяченого. Якщо у хаті завівся “барабашка”, він гримає-калатає-стукає вночі, включає холодильники-телевізори… Але ці дикі речі – цілком реальні факти, з якими мало не щодня стикається чаклун-екзорцист. Був у його практиці один складний випадок: двадцятирічну дівчину щоночі щось душило, вона відчувала, що її ґвалтує якась незрозуміла істота, згодом її спідня білизна почала зникати з хати і з’являтися на цвинтарі – розірвана і закривавлена. А ще в однієї пацієнтки завелася в хаті “мушка”. Маленькі хробачки з’являлися всюди – в холодильнику, у шафах, навіть у закритому тюбику зубної пасти! І зникла ця “мушка” тільки після спеціальних обрядів очищення, які проводяться за допомогою стародавніх молитов.

Вклонитися травичці

Нетрадиційна медицина також використовує у лікуванні людей дієтологію, натуропатію, астрологічні знання, трави… “Мені колись доводилося шукати один корінь, який має таку велику життєдайну силу, що женьшень перед ним “відпочиває”, – пригадує Микола Вишинський. Збираючи лікарські рослини, треба знати, що промовити до кожної травинки, як до неї стати, якого місяця, часу доби і за якої погоди її збирати. Рослину треба обов’язково попросити, щоб вона дозволила себе зібрати. Є така травичка, яку збирають лише протягом трьох годин три дні на рік. Якщо в цей час падає дощ, значить, Господь Бог не дав її зібрати. Відтак не вдасться зробити ліків з цієї трави, а значить, пацієнтові сам Бог велів чекати на лікування до наступного сприятливого моменту. Однак сучасні чаклуни на те й сучасні, щоб використовувати найновіші наукові досягнення. Магістр Микола Вишинський, наприклад, завжди вимагає, щоб пацієнт пройшов УЗД, здав аналізи. Якщо не допомагає традиційна медицина, підключається нетрадиційна. Рецепти, які дійсно допомагають, – за сімома таємними печатями, і розповсюджувати їх категорично заборонено. Навіть хворому не бажано розповідати рецепт своїм рідним, бо потім їх дофантазовують, змінюють складники і практично за рік сила рецепта втрачається.

Для консультації з Миколою Вишинським звертатися за телефонами:

+38 096 232 50 71
+38 096 232 50 71

Поради від Миколи Вишинського

Не переходьте через перехрестя, обходьте їх. Зазвичай саме на перехресті трьох-чотирьох доріг відьми вершать свою чорну справу, кидають усяку гидоту. Не займайтеся “приворотами”. Дівчата, бажаючи привернути хлопця, дуже часто знаходять якісь тексти приворотів, а це дуже негативно впливає на цього хлопця. Не користуйтеся жодною “мертвою землею”, “мертвою водою”. В народі поширені різного роду “поради” – взяти землі на цвинтарі, підсипати її чоловікові на простирадло, щоб не гуляв. Але цим ви тільки накличете біду на свій рід, дітей. Не носіть з собою пута небіжчика – клапті тканини, якими мерцю зв’язують руки-ноги. “Знавці” кажуть, що буде фарт, удача, натомість починаються такі речі, що холодильники літають по хаті. Не переходьте дорогу покійнику (траурній процесії). Якщо людина знехтує цим правилом, на ній одразу виросте “мертва кість”, і жодне хірургічне втручання не допоможе…

Стефан ВОЛОДАРСКИЙ