Як і яким чином я знімаю з людини порчу …

При роботі з людиною, я використовую китайський принцип роботи сімейних лікарів з хворими.Чим він відрізняється від лікування у наших лікарів?Китайський сімейний лікар отримує зарплату лише тоді, коли в сім’ї всі здорові.Коли хтось хворіє, він зарплату не отримує.Тоді лікар зацікавлений, у тому, щоб не допустити хвороби, а якщо все ж таки  людина захворіла, лікувати її так, щоб людина як найшвидше виздоровіла і як найдовше не хворіла.

Якщо він не надається до того, щоб лікувати так, щоб його клієнти не хворіли, він залишає це заняття, бо за погану роботу йому ніхто не платитиме і він помре з голоду.

Беремо тепер до прикладу нашого сімейного лікаря. Я зараз кажу не про всіх, але це майже завжди так.

У нас сімейні лікарі, коли ви хворієте, зацікавлені більше у тому, коли людина хворіє, ніж у тому коли вона здорова, так само , як і аптеки, тому що коли ви хворієте, ви несете їм гроші. Чим більше і довше ви хворієте, тим більше і довше ви будете їм платити.

Отже я надіюся що вам зрозуміло, що наші і китайські лікарі переслідують інші цілі та задачі, і там і там від підходів до справи, кожен  з них отримує свою вигоду.

Скажіть будь ласка: –  «А ви б хотіли ,що вами займався який лікар?»

Я коли працюю,  проводжу роботу в продовж 10-ти днів і даю гарантію на рік часу. Це означає, що якщо впродовж цих десяти днів вам не стане легше, або стане легше, але через деякий  час, ви знову почнете себе почувати погано, я впродовж  року часу з вами працюватиму безкоштовно. Мені це не підходить і тому я свою роботу роблю так якісно, що за цих 10 днів людина позбавляється своїх негараздів, які як правило до неї більше не повертаються.

P.S. В підсумку хочу зазначити ще раз, що після проходження  10 – ти денного курсу – ви можете, при потребі,  до мене звертатися безкоштовно, ще впродовж року часу. Я в свою чергу  буду  свою роботу робити так, щоб у вас більше не виникало потреби до мене звертатися.

Після проведення діагностики, якщо виявиться що у людини є порча, після попередньої домовленості, я приступаю до її зняття.

Для того щоб порчу дійсно та якісно зняти, для того щоб людина дійсно це відчула і стала знову нормально та повноцінно жити, тобто, щоб добитися таких результатів, які описують люди в книзі відгуків, потрібен певний час.

Моя робота відбувається впродовж дев’яти днів.

На десятий день я очищаю житло людини. І це все. Як правило цієї кількості опроведення роботи, достатньо для повного знищення нанесеної вам порчі. Я не працюю з людиною так, щоб вона до мене ходила постійно та вічно, для того щоб на тому безконечно наживатися. Проплачуєте за 9 днів роботи та за очищення дому один раз, і все.  Після цього більше нічого платити не потрібно ніколи. Я даю гарантію на свою роботу і  Якщо є повторні звернення, то я працюю безкоштовно, тому стараюся робити так, щоб люди виздоровлювали і повторних звернень не було.

За цей час (9 днів + очищення дому) використовуючи дуже древні знання (це не злиття воску, не скатування яйця, не спалювання свічки), які передані мені зі знаннями роду, який я продовжую і якому більше десяти тисяч років, я знімаю з людини порчу на всіх можливих рівня її нанесення.

За цей час будь яка порча і навіть сама важка буде знята, все буде вирвано з корнем і людина отримає захист з допомогою певного знаку, з яким на всій землі можуть справитися не більше десяти чоловік, які нанесенням  порчі не займаються.
На десятий день обовязково очищаю  житло людини, тому що як правило зроблена порча на людину знаходиться там де вона живе. Очищаючи житло обовязково використовуються обряди, з допомогою яких знімається порча зроблена на смерть мертвою водою, порча зроблена на смерть мертовю землею, порча на хвороби, порча на біль, на страх та тривогу, на одинокість, дзекальна порча, це тоді коли розбиваються дзеркала, порча на те коли в домі щось стукає, грюкає чути скрип підлоги і багато іншого. Тобто все недобре після такого очищення буде знято.

Над вхідними дверям встановлюється знак захисту про який я детальніше розповім впродовж роботи з вами, а зараз коротко,  щоб ви мали уяву що це за знак. Людина, яка носить його при собі, і не дай Боже потрапляє в якусь аварію –  залишається неушкодженою, без жодної царапини. Таку силу має цей знак.

Отже! Після того, як ваше житло ми очистили, встановили знак захисту, який ніхто практично пробити не зможе, я заговорюю вам певну контрольну воду, (правильно називається  “жива вода”)  набрану вами з крану чи криниці, яка постійно з того часу стоятиме у вас в тому місці де ви проживаєте.

Після цього ця вода ніколи не псується.

Вона може зіпсутися лише в тому випадку, коли хтось проб’є захист поставлений на ваш дім. Таким чином контролюючи, чи бува не зіпсулася вода, ви завжди будете знати чи на вашому домі в момент огляду води є порча. Коли вода чиста і без запаху, це значить що захист не пробито і жодної порчі на вашому домі немає. За весь період часу протягом якого я допомогаю людям, (на момент 2013 року, це 24 роки щоденного прийому людей), вода була зіпсулася у трьо чи чотирьох випадках. І то це відбулося у карпатських глухих селах, в яких розповсюджена чорна магія. Це ще раз свідчить про силу проведеньої роботи та захисту.

От таким чином пройшовши повний курс зняття порчі, отримавши захист людина відновлюється, одужує ( близко 90% хворіб після моєї роботи по знятті порчі, проходять без додаткового лікування), повертається до повноцінного життя, що не одноразово підтвержено записами у книзі відгуків на сайті, та рукописному оригіналі книги відгуків, який знаходиться у тому місці де я приймаю людей.
Після зняття порчі з люди, її вороги, як правило,  можу знову продовжувати робити спроби нанесення порчі, яка може до людини повернутися знову. Щоб цього не сталося, я рік часу  постійно тримаю людину на певному контролі, а при необжідності втручаюся у ситуацію.

Ця робота входить в гарантію, яку я даю, та проводиться безкоштовно.

За цей рік вороги людини, преконавшись “в безполезності ” своїж спроб, гарнтовано залишають вас в спокої, як правило назавжди.
Отака змістовна робота може претендувати на результат. Якщо вам хтось обіцяє за раз чи два, якимось примітивним методом все забрати, то це неправда. Вас просто обманюють. А потім люди нарікають що там були, до того зверталися в інтернеті, а легше не стало.
Є реалії. Просто від поцілунку не можливо завагітніти, а тим більше за два місяці народити здорову повноцінну дитину. Ви знаєте після якого справді процесу може народитися дитина, і скільки часу її необхідно  виношувати, для того, щоб народилося здорове та повноцінне дитя.
От така робота чекає на ВАС, якщо ВИ  готові розстатися з вашими проблемами назавжди.
До речі просто зараз у вас є можливість прослухати на цьому сайті,  як проходить повний курс зняття порчі, від початку та до кінця.

Для цього вам потрібно звязатися зі мною, чи зателефонувати мені, і я надам вам доступ до прослухання цього запису, який кінцево розвіє ваші сумніви у неможливості вам допомогти, та ствердить вас у сподіваннях досягнення того, задля чого до мене звертаєтеся.
Одне зауваження!

Тривалість запису біля 40хв і тому бажано виділити спеціально час для його прослужання, а не робити це в попихах, бо про надто важливі та серьозні речі там говориться.
Бажаю вам як найшвидше вирішити свої проблеми, та отримати те, за чим до мене звертаєтеся. Зараз ви за крок, до досягнення цілі.