Як позбавитися тривоги та страху? Як зняти тягар з душі?

Постійна безпричинна тривога, страх, незрозумілі болі по всьому тілу, всі аналізи в нормі, тотальне нездужання, ви не живете а існуєте, в голові одні і ті ж самі важкі чорні думки, ваші рідні вас не розуміють і не сприймають, ви стали для них тягарем, ви не бачите майбутнього а кожен новий день приносить боротьбу і тільки з нестерпними зусиллями ви його переживаєте, ви боїтеся настання кожного нового дня, тому що ви боїтеся що ви з ним не справитеся, ви не находите собі місця, ви волієте скоріше померти ніж жити і т.д.

Коли необхідно бити тривогу?

Тут перечислена лише маленька частина тих симптомів чи станів, які свідчать що в людини серйозні проблеми під назвою ПОРЧА.

Існує дуже багато видів порч. Вище описані симптоми, відносяться скоріш за все до порчі на смерть. Для людини, якій нанесена така порча, настали справжні важкі чорні дні. Жоден біль не може зрівнятися з тим душевним та психічним болем, що переживає в даному випадку людина. Якщо вона зараз читає ці рядки, що в принципі мало ймовірно, тоді я скажу важливі слова для неї.

Не падайте в відчай. Порятунок існує.

Якщо ми вчасно встигнемо зробити необхідне, а саме зняти таку порчу і поставити захист, ВИ будете жити повноцінно, довго і щасливо.

З цими добрими словами, з цією хорошою новиною я звертаюсь до рідних, близьких, знайомих, небайдужих людей. Памятайте що для людини яка знаходиться в такому стані, ситуація сприймається як безвихідна. Вони не можуть іноді: читати, писати навіть думати. Для них ситуація безвихідна. Вони втратили будь яку віру в успіх, і надію що їм можна допомогти. Вони не зможуть звернутися за допомогою самі, і тому вони потребують вашої допомоги.

Звісно що є випадки коли люди звертаються до мене в легших станах самі. Але в них інші проблеми: гроші не тримаються рук, бізнес не іде так якби хотілося, не вдається вийти вдало заміж, роблять роблять, але до нічого путнього доробитися не можуть. Тоді так, вони самі звертаються.

В тих станах які описані на початку, людина боїться вийти с хати, біля неї завжди повинен хтось бути, тому що її страшно залишатися самій. В даних випадках важливо не зволікати, а негайно звертатися за допомогою.

Нажаль буває і за пізно. Прийміть всі необхідні заходи вже, щоб було кого рятувати.

Тут потрібна швидка допомога, якщо не такої людини як я, то психіатра це точно. Так власне психіатра, і не просто психіатра, а дуже хорошого. І вони хороші слава богу також існують, от тільки люди, нажаль, в такі заклади не охотно звертаються. Тому давайте попробуємо обійтися без них. Попробуємо собі допомогти іншими способами. Слава богу що в 98% зі 100 с Божою допомогою це нам вдається.

В 99 % зі 100% – ЦЕ ГАРАНТОВАНИЙ УСПІХ!

Це можуть підтвердити тисячі людейякі за 24 роки мого прийому (на початок 2013р) побували в мене на прийомі, після цього за короткий термін позбавилися своїх проблем, і давно забули про свої чорні дні як по страшний сон, настільки що навіть не можуть самі собі пояснити, як це можна бути в такому стані. Для них це як роса, до сходу сонця є, а після сходу сонця її не стає, бо вона щезає. Це те саме що вирватися з полону де над людиною знущалися, катували, не годували, заставляли важко працювати.

Я щиро бажаю людині читаючій ці рядки, щоб таке зло ніколи не торкнулося її, її сім’ї, її рідних, близьких та дорогих людей, а якщо це сталося то бажаю швидко, ефективно та назавжди позбавитися цього лиха.Як проходить І де мій прийом?

Я веду прийом у м. Львові. Прийом проводиться тільки індивідуально. Я працюю як по фотографії, причому незалежно, де знаходиться людина, в якій точці земної кулі, результат однаково позитивний, так і безпосередньо з людиною, яка прийшла до мене на прийом.

Для того щоб потрапити на прийом, необхідно:

  •  попередньо записатися зателефонувавши за номером +380676724506;   +380956436372; +380932361117)
  • або написавши листа на електронну пошту porcha24@bk.ru.
  •  або по скайпу ordenvolhviv;
  • або скориставшись відповідними методами на сайті (спеціальними кнопками з відповідними написами).

Таким чином ви можете зі мною зв’язатися, для того щоб попередньо я міг ознайомитися з вашою проблемою, а також щоб я міг переконатися, чи людині дійсно потрібно іти до мене на прийом і чи дійсно Я можу її допомогти.

Після чого вам назначається узгоджений з вами час прийому – консультації і при необхідності діагностики.

Якщо допомога потрібна вам особисто:

• тоді ви просто прибуваєте на прийом, якщо мова іде про іншу людину, тоді необхідно привезти її фото. Яке саме я скажу при особистій попередній розмові.

 Якщо люди знаходиться далеко, наприклад за кордоном, чи в іншому місті:

• Тоді ви можете зв’язатися зі мною по тел. +380676724506;  +380956436372; +38 093 236 11 17)

• Або електронною поштою porcha24@bk.ru

• Або по Скайпу (Skype) ordenvolhviv

• В подальшому я проводжу діагностику по фото, або по телефону чи скайпу.

• Після діагностики, коли буде дійсно підтверджено, що порча дійсно присутня, приступаємо до її зняття по фото.

Прийом спочатку розпочинається з безкоштовної консультації, пізніше при необхідності проводимо діагностику. Після діагностики, коли ми вже чітко знаємо в чому проблема людини, ми визначаємо необхідну майбутню роботу, для ліквідації та нейтралізації негативних впливів що призвели до таких важких та проблемних станів.

Після ефективно проведеної роботи коли все найстрашніше позаду, після того коли людина почала тенденційно оживати ми ставимо її захист на все життя і даємо гарантію. (Про все розповідаю при безпосередній розмові).

Після проведеної мною роботи, людина починає оживати, вона немовби заново народжується на світ, вона починає вірити в свої сили, своє майбутнє, вона починає будувати сміливі майбутні плани, підштовхує до їх реалізації своє оточення… ЛЮДИНА СТАЄ ПРИЄМНО НЕВПІЗНАННОЮ.

І саме головне для вас.

Я напевно єдина людина в даному ремеслі, яка гарантує результат і дає гарантію на свою роботу. Тобто якщо вам не стане легше, я поверну вам ваші кошти. Я впевнений у результаті моєї роботи, настільки, що я це дозволяю собі заявити, тому що ви, як і всі інші люди, хто побував у мене на прийомі, 100% отримаєте те, за чим до мене звернулися. Тобто, вам стане легше. Навіть тоді, коли вам стало легше після моєї роботи, для перестрахування, я все одно вам даю гарантію, про те що, якщо потрібно ще буде попрацювати додатково, я буду з вами працювати, при необхідності безкоштовно, впродовж певного, довгого, достатньо необхідного терміну. Якого і чому власне такого по тривалості, розповім при особистій розмові.

Рекомендую вам більш детально ознайомитися з умовами повернення коштів наперед, та не порушувати їх.P.S. І останнє. Я не «ясновидющий», тому якщо вам потрібна така людина то це не я. Я так само не гадаю і гаданнями та передбаченнями не займаюся, хіба що в рідких особистих випадках. Якщо вам потрібно погадати, я порекомендую вам гадалку з п’ятдесятирічним стажем. Мені особисто брати в руки карти до кінця життя заборонено.

Я людина яка є особистим учнем В.С. Яремича, і став його особистим учнем одним з перших. Після навчання у нього, застосовуючи отримані знання Роду який я продовжую, не було такого випадку нанесення порчі, який я не зміг зняти. За велику кількість років я не зміг допомогти дев’ятьом людям, сімом з котрих я відмовився допомагати з власних міркувань. Ми з ними просто делікатно розсталися.

Скажімо так. Для того щоб допомогти людині, яка знаходиться в важкому стані потрібні необхідні знання, та особисте бажання це робити. Якщо мені не хочеться людині допомагати, я цього не робитиму. Так як людина не зобов’язана до будь кого іти на прийом, так само я не зобов’язаний приймати кожного. Якщо я бачу в людині недовіру до моєї роботи, скептицизм, агресію, яка планується в майбутньому після одужання на конкретних людей і т.п. Я не працюватиму з такими людьми.

Всі ці довгі роки, починаючи з того часу, коли мені було 25 років, Я спеціалізувався на порчах та родових прокляттях, які ніхто не міг зняти. Власне з такими людьми я працював впродовж цих довгих років. В цих випадках до мене зверталися люди, які вже багато де побували, як кажуть: «пройшли Рим і Крим і мідні труби». Вони приходили до мене зневірені, бо зверталися до багатьох, і ці люди не змогли їм допомогти. Їм вже пробували допомогти зливанням воску, спаленням свічки, скатуванням яйця і т.п. такими приблизно народними методами.

А мені навпаки власне з такими людьми було «по справжньому» працювати. Так як мені після посвяти були передані знання роду, якому більше 10 тисяч років, тому я і міг , цим людям які до мене зверталися так ефективно допомогти а інші ні. Такі методи як зливання воску, скатування яйця, спалення свічки і т.п. Я вже 20 років не використовую , бо вони заслабі щоб боротися з важкими видами порчі, які зроблені людині з допомогою методів чорної магії, і якщо можуть допомогти то на дуже короткий період часу. Ось тому я використовую інші методи надто сильніші, включаючи обряд Екзорцизму.

Ще одне про що слід тут сказати: я не використовую такі знання, і методи роботи при яких для того щоб допомогти людині, її потрібно ходити по цвинтарях за мертвою землею, варити голки, викидати щось там на перехрестки, підливати щось мертвою водою, тобто водою якою омивали мерця. Нічого такого людині, яка звернулася до мене робити не потрібно.

Я віруюча людина і ніколи б цього не допустив. Єдине що вам потрібно буде робити, це ходити в Церкву, для того щоб молитися за здоров’я своїх ворогів.

Ну от і все що мені хотілося вам розповісти. На жаль за браком часу, та з певних інших міркувань, я не можу всього розповісти у змісті цієї публікації. Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо на прийомі чи на консультації.

Так само рекомендую вам ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, які я дав впродовж цих 24 років. Правда вони там не всі, але почитати про методи роботи які я використовую у своїй роботі при допомозі людям, буде вам корисно і пізнавально.На останок хотілося б всім хто потребує швидкого та успішного одужання, побажати не опускати руки, не втрачати надії, тому що ви тепер знаєте, що вихід є, що за дуже короткий період часу вам так само, якщо ви звернетесь по допомогу, стане легше. Головне не зволікайте жодною хвилиною і за якихось 10 днів, ви себе не впізнаєте.

Магістр Ордену Волхвів Екзорцистів Київскої Русі

Вишинський Микола Володимирович