Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Як злити віск і де? Або чому злиття воску допомагає тільки на короткий час…

Як злити віск і де це можна зробити?

Для того, щоб відповісти на це запитання, потрібно з’ясувати для чого вам це потрібно.

 • Якщо ви хочете знайти інформацію, як можна самому собі злити віск, то це зробити самому собі нереально та фізично неможливо;
 • Якщо ви хочете навчитися зливати віск, для того щоб його зливати іншим, то це також неможливо зробити з допомогою інформації, яка викладена в інтернеті чи інших джерелах, таких як книги, тощо.
 • Для того щоб могти зливати віск, потрібно цьому присвятити своє життя, мати покликання та дар Божий. Окрім того вас повинна цьому навчити людина, яка має на це право, або передасть вам ці знання.

Якщо Ви хочете зняти порчу, з допомогою злиття воску, тоді вам потрібно звернутися до людина яка може вам його злити, і щоденно це робить.

Але є маленьке Але. Є певна інформація та застереження  з якими я вас зараз ознайомлю.

Коли в людини  все іде шкереберть, коли життя дістало так, що годі витримати, коли все валиться з рук, іноді це великі проблеми житті, коли чоловік запиває, коли проблеми на роботі, купа кредитів  і т.д.

В такій ситуації ви шукаєте порятунку. Це безперечно зрозуміло. От власне тоді коли вам потрібна допомога, коли вам потрібно відробити порчу Ви хочете, щоб вам хтось злив  віск. Це відбувається тому що цей метод на Україні найбільше розповсюджений. Майже в кожному селі є людина яка може вам його злити. Тільки є одне але.

Порчу воском зняти не можливо до кінця, а сильній порчі він взагалі не дасть ради.

З його допомогою неможливо зняти, прокляття, зомбування, приворот, пояс самотності.

Часто буває так, що ті бабці, які зливають віск, кажуть, що вам, щоб відробити порчу треба шукати когось сильнішого.

Я це знаю точно, тому що в 2013 році минає 23 роки, як я веду прийом людей. Я колись так само зливав віск, не маючи необхідних знань. ( Віск при успішній роботі, після злиття через три, або сім, або дев’ять, або дванадцять днів повинен стати рівний.) Майже в кожному випадку, мені вдавалося його зробити рівним за один раз, максимум за 40 хвилин. 

Після того як я став Магістром Ордену Волхвів Екзорцистів Київської Русі, і мені передали знання роду, якому більше ніж 10 тисяч років, з того часу Я більше  віск не зливаю. З того часу, працюю іншими методами значно сильнішими за злиття воску, скатування яйця та спалення свічки  і спеціалізуюся на знятті найважчих видів порч та проклять.

Після застосування мною при роботі цих знань, що належать ордену Волхвів Екзорцистів Київської русі – ця людина, яка до мене звернулася, про порчу забуває назавжди.

Порчу я знімаю на всіх можливих рівнях її нанесення. Це дає можливість при проходженні повного курсу зняття порчі, очиститися від любих її видів.

Для мене не має значення: наскільки застаріла порча, скільки людей намагалися вам її зробити, наскільки ці люди вважають себе сильними, скільки їм років, в якому місці вони проживають  і тому подібне. Повірте мені що після мого втручання в цих людей назавжди відпаде бажання чинити зло не тільки вам, а  будь кому.

По закінченні зняття порчі, ви отримуєте захист, який практично пробити не можливо, що означає для вас вагому  впевненість у своєму майбутньому, майбутньому своїх дітей, та своєї сім’ї.

Якщо ви маєте бажання записатися на безкоштовну консультацію, зателефонуйте мені на номера телефонів вказані у контактах: +38 067 67 245 06;  або +38 095 643 63 72;  або +38 093 236 11 17 або заповніть нижче наведену форму

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Якщо ви не маєте змоги зателефонувати, ви можете написати на електронну пошту за адресою  porcha24@bk.ru

P.S. нажаль зняття порчі воском не гарантує сталого  та бажаного результату. Порчу з себе необхідно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не поверталася, щоб все життя мати від неї захист. Як це зробити?

Читайте тут >>

Комментирование закрыто.